Magie lásky

Magie lásky Zůstat nebo odejít?

Měl/a bych s ní/ním zůstat, nebo bych měl/a odejít?

Jsem zmatený/á! Jak se mám rozhodnout?!

Toto rozhodnutí je velice individuální a závisí na mnoho faktorech. Co je nyní důležité?

K objasnění dané situace pomáhá klást si správné otázky. Co hovoří pro a co proti odchodu? Zapište si své myšlenky a pocity bez cenzury tak, jak přicházejí, na papír, abyste se k nim později mohli vrátit a přečíst si je! Takto můžete jasněji vidět, co ve vás je a to vám pomůže rozhodnout se, jak konat! Jasné a správné rozhodnutí si žádá odstup od problému. Zeptejte se svých přátel nebo rodiny na jejich názor a důvod! Tak budete mít více pohledů na věc a možností k přemýšlení. Toto všechno vám může pomoci dospět k nějakému rozhodnutí.

    Je chování mého partnera opravdu tak špatné, nesnesitelné a nepřijatelné? Existuje určitá šance, že něco podobného zažiji i s nějakým budoucím partnerem?(Samozřejmě pokud u vašeho partnera či partnerky převládají negativní aspekty, jako např. hazard, alkohol, drogy, žárlivost, špatné chování, které omezuje vaši osobní svobodu, neměli byste mít žádné pochyby o rozchodu! Zkušenosti tísíců žen a mužů, kteří zažili takové chování hovoří jasně - takové chování se bude dále zhoršovat a je třeba odejít.)

    Co jsem udělal/a pro zlepšení situace? Snažil/a jsem se s ní/ním o tom mluvit nebo dokonce navštívit terapeuta? Nebo jsem podniknul/a několik kroků k tomu, abych jí/jemu ukázal/a, že to myslím opravdu vážně? Udělal/a jsem to, o co mě partner požádal, aby to přispělo ke zlepšení situace?

    Co by on nebo ona řekli na svou obranu? Podívejte se na danou situaci jeho nebo jejíma očima, jak by se cítil nebo cítila? Co byste cítili, kdybyste se mohli bránit jako on či ona?

    Jaké to bude po našem rozchodu? Zapište si postupně kroky, které byste opravdu udělali, kdybyste se rozhodli, že ho/ji opustíte. Například: rozvod a případné rozdělení majetku. (Kolik toho bude patřit mě?) Najdeme nějaký způsob nebo mu/jí dovolím, aby se odstěhoval/a z mého domu? Jaká je moje finanční situace jako samostatné osoby, jaké mám povinnosti, např. děti a pod….

    Co je na tomto kroku pozitivní a co negativní? Zapište si to do dvou sloupců: Jako první si poznačte to, co můžete získat a jako druhé to, co můžete ztratit.

Pokud je to možné, snažte se jít někam pryč ze svého domu, jednoduše někam, kde můžete být sami. Před samotnou analýzou celkové situace se pokuste udělal něco, co máte rádi, něco, co vám pomůže být uvolněnějšími a klidnějšími.

Snažte se uskutečnit své rozhodnutí v uvolněném stavu mysli a ne tehdy, když jste rozzlobení nebo v depresi. To vám pomůže mnohem lépe se rozhodnout, než kdybyste byli ve svém obvyklém rozpoložení.

Podívejte se na vztahy svého partnera a za krátkou dobu ho tak lépe poznáte!

Na svého partnera se totiž díváte skrze zamilované brýle! tento obraz je sice pěkný, ale není pravdivý. Projektujete do ní/něj to, co chcete vidět. Pokuste se do celé situace vnést zdravý selský rozum a o partnerovi se toho dozvíte mnohem víc. Jak to funguje? Podívejte se na její/jeho vztahy s ostatními a uvidíte, jakým směrem by se v budoucnu mohl vyvíjet i ten váš vztah. To ovšem neznamená, že je to předurčené! Každá situace se dá měnit nebo alespoň výrazně zlepšit, pokud to oba dva dostatečně chcete.

Rodiče: Všímejte si jejích/jeho vztahů k rodičům. Co se vám na nich líbí? Jaké mají problémy? Jak váš partner mluví o svých rodičích? Všímejte si vztahu mezi rodiči, jaké jsou jejich hodnoty, jaké mají priority. Pamatujte, že tito dva lidé vašeho partnera ovlivňovali a formovali v tom nejdůležitějším období života - v dětství! Uvědomte si, že váš partner podvědomě následuje příklady a vzory svých rodičů.

Přátelé: Poznejte lépe jeho/její přátele. Všichni si vybíráme za přátele lidi, kteří se nejvíce podobají našemu způsobu života, našim hodnotám nebo prioritám. Správně se podíváte na přátele, protože u nich nejste emocionálně zainteresovaní a proto je dokážete vidět takové, jací jsou. A z těchto pozorování můžete získat o svém partnerovi velké množství informací. Ne nadarmo se říká, že člověk je průnikem vlastností svých pěti nejbližších přátel.

Ex-partner: Jak hovoří o svém ex-partnerovi? Máte pocit, jako by byly přítomny ještě nějaké emoce vůči bývalému partnerovi? Především silný odpor nebo pocit viny, možná dokonce i urážlivá slova vůči jeho ex-partnerovi či ex-partnerce? Může to být signálem toho, že se v její/jeho minulosti všechno jen hromadilo a proto je v jejím/jeho životě tento vztah ještě stále živý. Problém spočívá v tom, že to dříve nebo později bude mít negativní vliv na váš současný vztah. Uvědomte si to a pokuste se jí/mu pomoci v tom, aby svého bývalého partnera už ponechal minulosti.

Prvním předpokladem pro spojování partnerů a milostnou magii je štěstí obou partnerů. Z tohoto důvodu jsou k sobě přitahováni jen takoví partneři, kteří se k sobě hodí, harmonizují spolu a existuje mezi nimi duševní a karmické propojení. Přečtěte si více o milostné magii a spojování partnerů ZDE.


Máte problémy ve svém milostném životě? Vyzkoušejte prostě naši Voodoo magii!

Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a ochranu

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?

Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.

magie lasky klic