Magie lásky

Magie lásky Opětovné spojení partnerů

  • Opětovné spojení partnerů Header

Opětovné spojení partnerů

Magie lásky

Našli jste partnera svého života, ale on o vás neprojevuje žádný zájem? Vždy existuje cesta ke štěstí! Rituály pro spojování partnerů, meditace a bílá magie vám pomohou probudit zájem o vás. S pomocí magických rituálů a meditací zvýšíme sílu vaší přitažlivosti tak, že se stanete nepřehlédnutelnou/nepřehlédnutelným. Takže síla přitažlivosti magických rituálů pomůže, abyste získali svého partnera.
Ve svém okolí jistě znáte několik lidí, kteří neodpovídají vůbec ideálu krásy a přesto mají určité charisma, které přitahuje jiné lidí.

Rituály pro spojování partnerů vám pomohou zvýšit vaši energii a charisma. Zapomeňte na smutek a vyzkoušejte něco nového, co rozšíří vaše obzory a natrvalo pozitivně změní váš život. Bílá magie a milostná magie vám přinesou nejen vašeho partnera snů, ale i hodně štěstí a radosti do vašeho života. Ale milostná magie znamená i tvrdou práci na sobě samém a na svých vlastních chybách, pouze v tom případě může být opětovné spojení partnerů zárukou dlouhodobého úspěchu.

Chcete i vy sami vyzkoušet nějaké malé rituály na spojování partnerů? Podívejte se ZDE a vyzkoušejte je.

Opětovné spojení partnerů

Kouzlo se stužkou


Při tomto kouzle se používají stužky, které můžeme vidět během svátku Beltane při lovu na lásku nebo na květnovém stromě, aby přivedly dosud neobjeveného milého nebo milou k nám.

Rituál milostných kouzel - potřebné materiály:

Stacks Image 12704
Aroma lampa a čajová svíčka
2 Čajové lžičky vody
6 Kapek oleje Ylang-ylang
Zápalky nebo zapalovač
Stacks Image 12717
1 Zelená svíčka vysoká 15 - 20 cm
1 Gumička pro upevnění kolem svíčky
2 45 cm dlouhé proužky červené stužky
1 45 cm dlouhý proužek zelené stužky

Nejvhodnější čas: v čase OstaraOpětovné spojení partnerů: Postup rituáluUvnitř magického kruhu proveďte následující:

  1. Přidejte olej a vodu do aroma lampy a zapalte čajovou svíčku. Pomodlete se k Marii Magdaléně.
  2. Vezměte zelenou svíčku do obou rukou a řekněte: "Tento květnový strom, který držím v mých rukou, bych chtěla někomu darovat plný lásky. Kdyby mě chtěl/chtěla ten/ta, který/která mě ještě stále hledá, najít zde za těmito stěnami."
  3. Připevněte kolem svíčky gumičku, přibližně 2,5 cm pod knot.
  4. Zasuňte konec červené stužky pod gumičku a řekněte: "Pokud je on nebo ona milý/á, bylo by to velmi krásné." Totéž udělejte i se zelenou stužkou a řekněte: "Pokud je on nebo ona "šik", pošli ho/ji za roh."
  5. Přidejte poslední stužku a řekněte: "Jestliže on/ona přináší lásku, pak bych si přál/a, aby zůstal/a."
  6. Zapalte svíčku. Pak dejte stužky pryč a spleťte je spolu dohromady tak, abyste je mohli nosit kolem zápěstí, dokud se váš milý/milá neobjeví.
Opětovné spojení partnerů

Jste unavený/á z čekání na vašeho vysněného partnera? Zkuste využít naši profesionální pomoc a zažijte profesionální spojování partnerů.

Milostná magie na jedné straně způsobí to, že začnete akceptovat sami sebe takové, jací jste. Na druhé straně budete tvrdě pracovat i na svých vlastních chybách, abyste se stali milejším člověkem i pro ostatní lidi. Rituály pro spojování partnerů však nikdy nepoužívejte na ovlivnění svobodné vůle toho druhého člověka, protože by to nebylo úspěšné.

Můžete se setkat i s tím, že ne každé kouzlo milostné magie bude účinné, pro naše vlastní dobro, protože lidé dokonce ne vždy vědí, co je pro ně to nejlepší. Na to, že to zklamání bylo pro nás v konečném důsledku dobré, přijdeme obvykle až mnohem později. Máte problémy ve svém milostném životě? Mluvte s námi!

Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a ochranu

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?

Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.

magie lasky klic