Kedy je ten správny čas odísť zo vzťahu?

Zostať alebo odísť? Čo teraz?

Kdy je ten správný čas odejít ze vztahu?

Všichni vědomě, nebo podvědomě chceme někoho milovat, chceme někoho vedle sebe. Měl by to být někdo, s kým chceme trávit čas a rozvíjet se, komu chceme pomáhat, koho chceme obejmout, s kým se chceme dělit o náš svět, o radosti, starosti a samozřejmě chceme, aby to bylo vzájemné. Člověk prochází různými stádii ve svém vývoji až dospěje do bodu, kdy si opravdu umí představit prožít svůj život pouze s jedním člověkem. Ti, kteří dospěli do tohoto stupně, pro ty je určen tento článek.

Nejedná se jen o lidi, kteří hledají partnera, ale často jde o lidi, kteří jsou ve vztahu a mají pochybnosti o tom, zda právě tento vztah má být tím pravým a posledním. Snaží se pohnout kupředu ve vztahu, vyzkoušeli všechno, ale ze vztahu se vytratilo něco, co mu dávalo předtím to kouzlo a nenacházejí v něm radost a necítí pocity, jako na začátku. Něco se vytratilo.

Zde je třeba vrátit se na začátek a položit si pár otázek, proč jsme si vybrali právě tohoto partnera, zda to skutečně je ten partner, jak jsme si ho vysnili a zda jsme nemilovali jen svou představu o partnerovi, kterou jsme si vytvořili.

Je na místě zamyslet se nad jednotlivými body, které nám pomohou lépe a rychleji se zorientovat v sobě, ve vztahu a rozhodnout se jednat.

Jak a za jakých okolností vztah vznikl?

Dnes jsou vztahy dost povrchní, a tak jak rychle končí, tak i rychle vznikají. Když se nad tím hlouběji zamyslíme, tak mnoho lidí vstupuje do vztahů, neboť "nechci být už sám", "všichni někoho mají, tak chci i já", "je krásná, všichni mi ji budou závidět", "je bohatý a dokáže mě zajistit "," nějak mě to k ní / němu přitahuje "," líbí se mi na něm / ní všechno ", atd. Samozřejmě to jsou důvody, které nevyžadují hlubší poznávání partnera, a proto se časem ukáže, že jsme "koupili zajíce v pytli". Nebo se naše osobnost rozvinula a přestalo nám stačit to, co jsme viděli jako pozitivní na začátku.

Vnímaní a vývoj vlastní osobnosti

Každý z lidí, kteří dospěli až do stádia, že chtějí jednoho partnera na celý život, prošly vývojem a mají tendenci vyvíjet se i dál. Píšu "mají tendenci", protože lidé i rádi setrvávají na jednom místě, a tak to není pravidlem, že to tak vždy musí být. Tehdy právě jeden z partnerů cítí, že se potřebuje někam posunout v životě. V podstatě je to projev duše, která má za cíl vyvíjet se a stagnace není pro ni přínosná. Přes takové pocity dává najevo, že přišel čas něco změnit a posunout se dál. Čím ale dále nedochází ke změně, tím cítíme Větší nespokojenost. Rozvoj duše nelze udržet v "kleci nerozhodnosti a strachu". Čím je ta nerozhodnost a strach větší, tím větší tlak cítíme, že potřebujeme změnu, a to se projevuje čím dál většími pocity nespokojenosti, a ve vztahu se to projevuje buď hádkami "pro nic", sněním o svobodě, a podobně ...

Vnímání partnera před vstupem do vztahu, poznání partnera ve vztahu a srovnání toho, jak jsme ho vnímali předtím a jak ho vnímáme nyní

Základem koexistenci na světě je komunikace mezi lidmi. Hodně se povídáme, hodně spolu v dnešní době píšeme, a každý se snaží prezentovat se tak, jak se sám vnímá. Jelikož si dáváme častokrát málo prostoru a času na poznávání se navzájem, máme tendenci uvěřit slovům člověka, kterého jsme si vybrali jako potenciálního partnera. Častokrát je to, aniž jsme spolu zažili společné chvíle, kritické situace a dokázali si porovnat, zda to, co o sobě vypráví potenciální partner, je také opravdu pravda. Ono ani nejde o to, jestli nám někdo vědomě lže, spíše o to, že lidé mají sami o sobě představu, která se nemusí shodovat s realitou, a tedy sami sebe neznají dostatečně. Stačí, když někdo o sobě prohlásí: "Toto bych nikdy neudělal!" nebo "Toto bych udělal, kdyby se stalo tamto." , a bereme to jako hotovou věc. No, když to zažijeme časem i reálné, že to tak není, tak jsme pak překvapeni a zklamáni. Máme někoho, koho nechceme, jsme zklamaní z partnerova chování a řešení různých situacích. To je vlastně také znamení, že odtud třeba pryč, čím dříve tím lépe a vzít si s sebou i ponaučení.

No nejdříve, ještě před konečným rozhodnutím, je nejlepší se s partnerem promluvit. Pokud to jde, co možná nejupřímněji. Je dobré vědět, kam se opravdu ubírá i partnerů život a jak přemýšlí o budoucnosti a jaký mě motiv ke svému chování. Je to také možnost upřímně poukázat na svou motivaci a svůj pohled na směrování svého života. Pokud jsou představy o životě skutečně rozdílné, pak je lepší nedusí se více ve vztahu. Zůstávání v takovém vztahu bychom naši nespokojenost jen přenášely na svého partnera a okolí. Patří sem i různé závislosti partnera - drogy, alkohol, hazardní hry a podobně. Můžete se do toho dostat, aniž byste věděli, co se s vámi děje, ale pokud to nechcete řešit, jen o tom pořád říkáte, ale nic s tím neděláte, ztrácíte důvěru. Je to jasné znamení k ukončení takového vztahu, protože partner má jinou představu o lásce, vývoji a budoucnosti ve vztahu. Pokud má ale partner skutečný zájem posunout se dopředu a změnit svůj život, pak mu můžeme pomoci. Může se dokonce stát, že partner bude mít před námi velký respekt. Každý případ je individuální a zaslouží si individuální posouzení.

Ľúbostná mágia Logo

Cíl, který chceme v životě v této oblasti dosáhnout

Při tomto bodě je to asi nejjednodušší, všichni přece chtějí být šťastní, milovat a být milovanými. No dosáhnu to, když jsem ve vztahu s někým, koho vlastně nechci a nemiluji? Přináší mi tento vztah to, co od něj očekávám posunul se tam, kam chci? Shodují se moje hodnoty a hodnoty partnera? Jsem já přitažlivý / á pro budoucího vysněného partnera, když nevím odejít od někoho, koho nemiluji? Dávám tím signál sobě i ostatním, že se umím rozhodnout a jednat správně v kritických zátěžových situacích? Spoléhat se na to, že to, co cítím, se nikdy nikdo nedozví, se nedá. Projevuje se to totiž na frekvenci vibrací člověka, a tím i na jeho chování. Divadlo zdánlivě spokojeného člověka je cítiteľné a snadno rozpoznatelné pro lidi, který se o vás skutečně zajímají. To, že to vlastní partner nezjistil, také něco znamená ...

Pokud byste chtěli vědět náš názor, kontaktujte nás a my pro vás vypracujeme bezplatnou analýzu a navrhneme vám řešení.

Zjistili jste z predchádzjúcich bodů, že váš vztah nemá budoucnost a že se chcete posunout ve svém životě dál? Hledáte ten správný čas na rozchod? Zde je dobré si vysvětlit, co se vlastně opravdu děje a jaké to může mít důsledky.

V první řadě věnujete příliš mnoho energie buď na hádky, nebo na přetvářku nebo i na snění o něčem, co se bojíte uskutečnit. Tím se připravujete o značnou část energie, kterou můžete lépe využít pro sebe. Vzrůstá vaše vnitřní nespokojenost se sebou samým a připravujete se minimálně o jeden důvod, proč být na sebe hrdým: za to, jak jste to vyřešili bez ztráty energie a vibrací.

Samozřejmě tyto věci prožíváme kvůli tomu, abychom se něco o sobě naučili. Když "zkoušku složíme", otevřeme si cestu ke svým cílům a nesmíme zapomínat na to, že na tuto novou cestu budeme ještě potřebovat hodně energie. Také stojí za zamyšlení: "Zasloužím si lepšího partnera, pokud svému partnerovi nedokážu upřímně říci, že vztah s ním už pro mě není přínosem a že ho už nemiluji?" A za zmínku stojí vzpomenout si i na karmu. Co myslíte, co se nám vrátí, pokud vysíláme právě toto? Koledujeme si jen o partnera, který nám vrátí to, co jsme my dali a dáváme, a také nám to ukazuje, na jaké úrovni jsme my sami. Jsme si jisti, že právě partner, kterého chceme by nás chtěl takových?

Pokud splňujete všechny výše popsané body a víte, že neexistuje šance na další společný šťastný život, tak přišel opravdu čas odejít z tohoto vztahu. Neexistuje lepší čas než nyní, a nikdy nebude ten čas lepší než právě teď. Hledání "lepší" příležitosti je jen nechtít vidět to, jakou sílu má náš vlastní strach, který nám v tom brání a obáváte se nejisté budoucnosti. Naše mysl si stále najde důvod, proč to zase odložit: "Vánoce jsou před dveřmi, nebudu nám přece kazit vánoce." nebo "Ještě nevím, jak si rozdělíme společný majetek." < /em> nebo "Právě ji / ho vyhodili z práce. Nebudu to ještě zhoršovat. ", " Dnes svítí slunce, nebudu si / její / mu kazit den. ", " Dnes prší, tento den je již tak smutný i bez toho. ", atd., za vším je strach. Proto si jako důvod konce stanovte to, abyste byli se sebou spokojeni a pocítíte potom tu lehkost na srdci, na duši a v mysli.

Člověk hledá své naplnění ve vztahu, a proto se i po ukončení vztahu musí připravit na vztah, po kterém touží. Opravdu stojí za to věnovat nějaký čas sobě, přehodnotit všechny dosavadní vztahy a vyvodit si z nich závěry. Mnoho lidí dělá v tomto chybu a říkají si "já mám štěstí pouze na špatných partnerů", místo toho, aby si uvědomili, proč s nimi do vztahu šli. Nesmíme zapomínat, že stejným chováním a myšlením si přivodíme i stejný výsledek. Právě proto bychom se měli snažit zavést do svého života nové prvky s novým pohledem na svět a novými způsoby myšlení. Musíme si dávat pozor na staré způsoby myšlení, protože se nám může snadno stát, že si "zkoušku" zopakujeme. Bdělost nad sebou samým je znakem našeho sebeuvědomění a našeho duchovního pokroku.

Chcete-li se o tématu "ex-partner zpět" dozvědět více, zde najdete užitečné informace a tipy!

Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a ochranu

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?

Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.

magie lasky klic