Magie lásky

Magie lásky Otázky & Odpovědi

Co musí mág udělat před vykonáním rituálu?

Předtím než mág může cokoliv vykonat, musí si nejdřív udělat celkový obraz o daném problému.To znamená, že: v první řadě je potřeba najít a identifikovat příčinu problému ještě předtím, než se potom rozhodnete, který rituál vykonáte nebo který možná v dané situaci použijete.

1. Osobní rozhovor (skype, telefonát) s klientem, na základě kterého ho blíže a lépe poznáte.
2. Zeptání se orákula a zároveň vykonání astrální cesty.

Důležité je vědět i to, že ne všechno je možné za pomoci magie (týká se to všech 3 oblastí) napravit.

Magické rituály
řed rituálem © samiramay - Fotolia.de / pmalenky

Léčení: Existují nemoci, které jsou za pomoci magie dobře léčitelné, protože mají energetickou příčinu, nebo člověk nejdřív musí pochopit něco, co předtím nechápal. V takových případech nachází magie velmi dobré uplatnění. Existují i nemoci, při kterých nám magie nedokáže pomoci a je potřeba to konzultovat s lékařem. Mág mezi tím musí rozlišovat - při psychosomatických onemocněních může s magií, jógou a dechovými cvičeními velmi dobře pracovat a tak dosáhnout úspěchu.

Ale to ještě neznamená, že by člověk neměl jít ke svému lékaři. Magická pomoc není opakem jiných léčebných opatření, nenahrazuje lékařskou péči nebo klasickou medicínu. Zároveň můžeme vyhledat domácího lékaře a/nebo léčit přírodními léčivy a magický přenosem.

Milostná magie: Zde se vynořuje několik otázek - Proč ho/ji někdo opustil? Existuje mezi těmito lidmi opravdu karmické propojení? Nebo možná je pro tuto osobu lepší to, že je on/ona sama? Nebo by mohl/mohla on/ona potkat v budoucnosti ještě někoho jiného, dokonce lepšího. Také je důležité zjistit, proč se to vlastně všechno pokazilo? Existuje několik důvodů: například je někdo příliš plachý, příliš uzavřený, příliš zaneprázdněný, nebo ona/on podvádí svého partnera nebo ona/on věří tomu, že je dokonalá/ý partner totálně naivní.

Milostná magie: Toto všechno musíme velmi pozorně posoudit a zvážit, jestli použití magie má smysl nebo ne. V zásadě nedoporučujeme magii do věku 24 let, protože tito mladí lidé potřebují nejdříve najít sami sebe a ještě opravdu nevědí, co ve skutečnosti chtějí. Například: když tato osoba (muž nebo žena) řekne, že nemůže žít bez této ženy nebo bez tohoto muže a zeptáte se jich proč a ona/on vám řekne, protože ona/on má např. pěkný zadek, tak magii v tomto případě nemůžete použít.

Toto musí mág také posoudit. Ve které životní fázi se tento člověk nachází? Existují opravdu opodstatněné důvody, proč zde máme a můžeme použít magii? Padesát procent případů nemá jednoduše nic společného s magií, protože například vztah není dostatečně hluboký, protože lidé neznají dostatečně dlouho a hluboce sami sebe ani toho druhého člověka. V takových případech nemá použití magie vůbec žádný smysl.

Když se přeci jen z nějakého důvodu ukáže, že to má smysl, tak potom musíme najít přesnou příčinu problému. Tyto problémy můžou být velmi různorodé, např. člověk má obavy plynoucí z minulého vztahu, nebo se bojí znova začít něco nového, aby se opět nezklamal. Zde je magie vhodná a dá se to pomocí ní všechno dobře spravovat. Úlohou mága je tedy rozhodnout o tom, jestli má nebo nemá smysl. Potom zvolí vhodné rituály a případně přivolá na podporu božstva.

Postup pred vykonaním rituálu
Výběr rituálu © samiramay - Fotolia.de / pmalenky

Magie peněz: I zde si člověk opět musí přesně zjistit, jestli to má vůbec něco společného s energiemi, nebo je daná osoba jednoduše naivní. Například, člověk si nemůže najít žádnou práci - jak je to možné? Musí existovat několik důvodů, které nemají absolutně nic společného s magií. Možná, že daná osoba nemá potřebné vzdělání nebo neovládá žádný cizí jazyk.

Nebo se ukáže, že člověk vlastně ani sám neví, co by ve skutečnosti chtěl nebo měl dělat. Zde jde potom víc o to najít sebe samotného. Meditace nám může být velmi nápomocná při hledání toho, co opravdu v životě chceme. Když máte dělat něco jenom proto, abyste vydělali peníze, tak je to vždy zlé.

Měli byste dělat něco, co vás baví a co vám způsobuje radost a kde máte možnost dalšího rozvoje a můžete pomáhat i ostatním. Proto je potřeba přijít na to, co danou osobu baví a co by opravdu chtěla dělat. Hodně užitečná přitom může být i následující otázka: Představte si, že jste mrtví, co byste chtěli, aby o vás lidé říkali?

Na základě této odpovědi, kterou pro sebe získáte, potom můžete zjistit, co byste opravdu chtěli dělat a to, jaké je vaše skutečné životní poslání. Můžou však existovat i magické důvody, např. někdo má obrovský strach a proto vždy pokazí svoje pracovní rozhovory. Nebo někdo má velmi dobré podnikatelské nápady, ale byl někým prokletý. Avšak i chyby z minulosti můžou být překážkou toho, že některé naše projekty se nevyvíjejí tak, jak bychom chtěli. V takových případech je magie velmi užitečná a může nám pomoci.

Je potřeba zjistit, kde se skrývají skutečné důvody určitých problémů: Jestli už jsou to technické důvody, jako například to, že firma není dobře nebo dostatečně organizovaná a potom to nemá s magií nic společného. Nebo to má opravdu energetickou příčinu, např. s organizací je všechno v pořádku, ale z nějakého nevysvětlitelného důvodu se nám v podnikání nedaří. Zde může magie pomoci.

Mágův postup:
Dále se pracuje s tarotovými kartami, runami, a I-ťingem, dokud se nevytvoří vnitřní propojení. Následně může člověk tyto prostředky velmi dobře využít jako orákulum. To znamená, že když se mágovi nepodařilo zjistit příčinu nějakého problému astrální cestou, tak potom může použít runy, aby získal informaci o tom, kde přesně se problém nachází.Toto by člověk neměl vnímat vědomím/rozumem, ale podvědomím. Tento proces spočívá v tom, že mág může získat cit a nasbírat hodně zkušeností, jak může s touto energií zacházet a pracovat s ní. Toto je proces, kterým si člověk prochází sám a který mu nikdy nemůže vzít.

Přeloženo ze slovenského originálu: Otázky & Odpovede

Měl bych mít oltář? Pokud ano, jak bych ho měl nejlépe zhotovit? A kam ho mám umístit?

Biela mágia: Oltár
Oltář © Pavol Malenky / Daghan-Malenky GmbH

V každém případě byste oltář měli mít, možná i víc než jeden, v závislosti na tom, která božstva vzýváte, ke kterým se modlíte a kterým slouží účel daného oltáře.

Kam ho nejlépe umístit závisí vždy na tom, kde bydlíte, na vašich životních podmínkách a osobních preferencích a ne na orientaci podle konkrétních světových stran.

V zásadě však platí jedno: Chráněné místo, které není každému viditelné nebo ke kterému nemá každý přístup, je pro oltář a bílou magii vždy vhodnější. Toto místo musíte po nějakou dobu nabíjet a izolovat ho od negativních myšlenek. Je potřebné odstranit z tohoto místa všechny rušivé energie a bytosti. Vždy se najdou lidé, kteří nevěří v magii nebo dokonce si z magie samotné nebo o lidech, kteří ji praktikují dělají žerty, protože sami nejsou duchovně vyvinutí. Takoví lidé by neměli mít, pokud je to možné, k oltáři žádný přístup. I když přesto přijdou do kontaktu s tímto místem, budete ho potom muset důkladně vyčistit.

Dále platí, že žádný oltář byste neměli napodobovat. Oltář pro magii lásky v Indii, zasvěcený hinduistickému bohovi Šivovi, nemusí být nutně vhodný i pro Německo nebo Slovensko, protože s mnoha hinduistickými božstvy můžeme dosáhnout jenom málo, když jsme sami vyrůstali v křesťanském duchu. V takovém případě je smysluplnější vyhotovit oltář pro magii lásky na počest Marie Magdalény. V Africe by však na druhé straně byl milostný oltář určitě zasvěcený bohyni lásky Erzulii, protože lidé ji tam považují za jinou osobu a uctívají jí jako Erzuli.

Ale jestli už Šiva, Erzulie nebo Marie Magdaléna - všichni tři nakonec představují stejné božstvo, tu stejnou osobu, která však na Zemi žila v různých dobách. My sami se musíme dobře cítit s božstvím, které uctíváme, ke kterému se modlíme a kterému zasvětíme svůj oltář.

Oltář se dělá na stole z přírodního materiálu, jako je dřevo, sklo, kov nebo přímo na zemi. Na oltáři nesmí chybět pěticípá magická hvězda v kruhu. Na oltáři by vždy měly být i dary pro pomocné duchy a bytosti. Darují se věci, které adept sám považuje za chutné a dobré. Daruje se hlavně ovoce, sladkosti, květy, oříšky a voňavé koření jako skořice, vanilka a podobně. Tyto dary stojí na oltáři 7 dní a obětují se do tekoucí vody nebo se zakopou. Přitom se vysloví krátká děkovná modlitba.

Na oltáři můžou být různé přírodní předměty, které oltáři dávají zvláštní význam nebo symboly, které jsou přiřazené určitému bohu.