Magie lásky

Magie lásky Opětovné spojení partnerů

  • Stacks Image 12678

Sexuální magie

Sex & magie

Sexuální magie nebo i magie sexu je v dnešní době velmi důležitým tématem. Mnoho lidí dnes trpí depresemi, závislostí a připoutaností ve vztazích.

Všichni jsme jedno. Na počátku stvoření vesmíru bylo slovo, energie a záměr. Nejdříve byl jen duch, láska a duše, které se pak staly hmotou.

Máme dva póly, abychom se mohli lépe rozvíjet a mít sex není žádný hřích. Problém je v tom, že při sexu nejde o Ano nebo Ne, ale podobně jako při jídle, jde o kvalitu ... o to, co, kolik a proč. Každý, kdo příliš mnoho nebo příliš málo je, bude trpět. Každý, kdo vidí v jídle uspokojení, nebo se snaží jídlem eliminovat stres, selže. Při sexu je to podobné!

Sexuálna mágia

Sex může být dveřmi k božskému, protože při něm můžeme přežít větu: "Všichni jsme jedno" . Sex nás může přivést do nebe, když ho prožíváme s vášní, něžností a citem a sex může otevřít dveře do pekla, pokud ho naplníme násilím, krví a krutostí.

Dnes se bohužel příliš mnoho pozornosti věnuje různým technikám, přičemž mnohem více jde o duši a o srdce. Sex bez srdce, sex bez citů není dobrý, stejně jako rychlé občerstvení není dobré pro náš žaludek. Každý, kdo se pokouší praktikovat různé techniky, jako například padesát odstínů šedi nebo něco podobného, ​​bez srdce, nepoužívá sex správně. Je tu jeden velmi dobrý americký psycholog, Dr. David Schnarch . Napsal několik známých knih, mimo jiné - Psychologie sexuální vášně a Intimita a žádostivost: Sexuální vášen v dlouhodobých vztazích . Popisuje v nich několik velmi dobrých technik, jako například mít otevřené oči při líbání ... nebo nechat otevřené oči při samotném aktu lásky.

Je to jen technika, neměli byste ji používat nebo se ji snažit uplatňovat příliš křečovitě. Nejde o to, abyste měli otevřené oči za pomoci lepicí pásky! Jde o to, abyste se spojili s partnerem. Nejen na fyzické úrovni, ale i hlubší! Doporučuje i mnoho dalších užitečných technik. Například, když hladíte partnera, snažte se dát veškerou svou pozornost, všechnu svou lásku do tohoto laskání. Nejde zde o techniku, ale jde o srdce a city! Pokud někoho dotknete celým svým srdcem, ti druzí to budou cítit. Prostřednictvím toho můžeme jasně vnímat a cítit tuto jednotu mezi dvěma lidmi nebo dokonce mezi člověkem a Bohem. Tuto jednotu lze cítit a pociťovat pouze prostřednictvím duše a lásky. Další technika, kterou autor popisuje ve své knize je následující: Dlouhé objetí, ve kterém zůstanete tak dlouho, dokud se nezačnete uvolňovat. Může trvat několik sekund až několik minut.

Tyto techniky vám nic nepřinesou, pokud je děláte bez srdce a duše, jen jste je prostě udělali. Stejné je to i s modlitbou a meditací. Nejde jen o techniku! Při meditaci se mohu dívat do svíčky a myslet přitom na sex. Je to pak meditace? Samozřejmě, že ne. Mohu se modlit a myslet přitom na, - chtěl bych mít nové BMW. Je to modlitba? Samozřejmě, že ne. S láskou je to stejné, když se jí člověk skutečně úplně odevzdá. Chcete-li partnera cítit, procítit a dotýkat se ho, nejen tělem, ale i duší, celou svou pozorností, pak se můžete spojit s člověkem a jeho duší. Spojíte se tak silně, že cítíte a chápete duši toho druhého. To vám dá mnohem více intimity a tato intimita přináší mnohem větší intenzitu.

Mnoho párů má po určité době problémy v posteli, protože se to začne považovat za jakýsi druh obchodu. Žena si myslí , - Spím s tebou a za to mi něco koupíš, zabezpečíš mě. Muž si myslí , - Potřebuji tvé tělo, abych se odměnil a cítil jsem se dobře. Ani jeden z nich to ale neřekne ... Místo toho řeknou: "Miluji tě ..." .

S láskou nemůžete obchodovat. Musíte být upřímný k sobě samému a také ke svému protějšku, musíte vyjádřit své myšlenky a pocity, říct tomu druhému, co vás tíží ... i když je to pro vás bolestivé. Když jste ke svému partnerovi v slovech a intimitě pravdivý, může to při sexu vést k něčemu vyššímu. Váš vztah se prohloubí ...

Sex & mágia

To znamená, že cítím v sobě Boha. Cítím Boha v mém partnerovi / mé partnerce a tak se můžeme navzájem podporovat a společně postupovat na cestě lásky.

Pokud používáte sex a sexuální magii jako nástroj na to, abyste zažili určité nemocné techniky, nikdo si to nebude užívat. Je to jako s jídlem. Nejde o to, kolik jíte, ale jak zdravě jíte.

Sex není hříšný, ale proč nám vždy říkali, že to tak je? Protože různá náboženství rozšířily, že sex je hřích, aby mohli lépe řídit a kontrolovat lidi! Tyto kluby říkají: "Pokud cítíte sexuální žádostivost nebo jste měli sex, jste hříšník a musíte dělat to, co vám říkáme! V opačném případě skončíte v pekle! Musíte patřit do našeho klubu, abyste odčinili své hříchy. " Můžeme zde vidět dvojí morálku, protože mnozí, kteří to kázali, žili sami aktivním sexuálním životem. Děti byly v klášterech nebo i kdekoliv jinde zneužívané, byly používány na nemocné rituály. To není skutečná cesta k duchovnosti nebo k Bohu.

Síla magie pochází z naší duše, když se naše duše realizuje, přemlouvá naše individualita, spojuje se s naší duší, dostává člověk neuvěřitelné síly. Energetická konstrukce člověka. Prapůvodní znalosti. Konstrukce člověka v neviditelném světě. Tuto sílu musíme používat moudře. Jídlo nám může dát hodně síly, ale špatné jídlo nás může také oslabit nebo dokonce zabít. Sex nám může otevřít dveře do nebe nebo dveře stanou pro nás dveřmi do pekla.

Došlo k mnohým mylným představám, protože mnoho svatých žen a mužů obětovalo svou sexualitu k dosažení vyššího cíle. Ženy využívali svou sexualitu tak, aby tato energie sloužila pro dobro všech lidí a Matky Země. Takové kněžky se nazývaly - ptáci, protože stáli jednou nohou v jiném světě. Nebyly to žádné orgie, tyto ženy přenechali svou energii jiným na určité rituály.

Muži mohou v sobě akumulovat svou sexuální energii a tak získat větší moc, aby mohli působit jako ochranná rytíři nebo bojovníci pravdy. Něco takového ale nemůžete dosáhnout, když si myslíte, že sex je něco špatného. Sexuální energie není negativní, sexuální energie je něco zcela normální. Pouze ten, kdo slouží Bohu, dokáže tuto sexuální energii transformovat, vést ji k vyšším centrům a získat tak speciální síly. Pokud se o to pokusí někdo, komu kromě získání moci nejde o nic jiného, ​​ale není dostatečně duchovní a pokorný, postihne ho / ji jednoduše psychická choroba a skončí na psychiatrii.

V našem nitru jsou 2 dveře, přes které musíte projít, abyste mohli transformovat svou sexuální energii. V těchto dveřích musíte prokázat svou čistotu, pravdu a lásku k Bohu. Musíte získat spoustu vnější moudrosti. Doporučuje se číst různé svaté písma z celého světa. Musíte získat vnitřní moudrost, musíte pochopit, jak funguje vaše hlava, vaše ego, vaše vědomí. Jak nás mohou naše myšlenky lhát a jak se proti nim můžeme postavit. Nejdříve musíte pochopit, odkud přicházejí vaše myšlenky a pocity a musíte být schopni své vlastní myšlenky a pocity vědomě řídit. Zde se o tom můžete dozvědět více: 5 vnitřních hlasů.

Až tehdy, když to dokážete, můžete transformovat svou sexuální energii. Pokud se o to pokusíte dříve za tím účelem, abyste získali magické síly nebo dosáhli své egoistické cíle, jednoduše zešílel. Proto může být magie sexu, sexuální magie nebo sex jako takový dveřmi do nebes, když ho praktikujete s duší a srdcem, protože díky tomu rozpoznáte, že jsme všichni jedno. Nebo otevírá dveře k zatracení, do pekla. Je to velmi choulostivá téma a doporučuji zde vysílání televize AllatRa: Sex a Duchovní cesta (české titulky), jakož i knihy od Davida Schnarcha: Psychologie sexuální vášně (v němčině) a Intimita a žádostivost: Sexuální vášen v dlouhodobých vztazích (v německém jazyce ).

Ľúbostná mágia Logo

Díky milostné magii a milostným rituálem rozkvete vaše láska přirozeným způsobem. ZDE nás můžete kontaktovat a absolvovat první nezávazný telefonický rozhovor nebo nám napsat e-mail.

Všetky fotografie a ilustrácie na tejto stránke © Marion Daghan-Malenky I Pavol Malenký I Monika Slivová

Chcete i vy sami vyzkoušet nějaké malé rituály na spojování partnerů? Podívejte se ZDE a vyzkoušejte je.

Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a ochranu

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?

Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.

magie lasky klic