Magie lásky

Magie lásky Návrat ex-partnera

  • Návrat ex-partnera Header

Získání ex-partnera nazpět

Milostná magie

Existuje celá řada otázek, které si musíme položit, pokud se chceme dát opět dohromady se svým bývalým partnerem. Má to skutečně význam? Kdo udělal ve vztahu chybu? Kde se vlastně nacházejí naše vlastí priority a kde priority bývalého partnera? Dají se sladit?

Chcete získat nazpět vašeho partnera? Vždy existuje nějaká cesta! Informace o tom, proč vás partner opustil a co mu brání v tom, aby byl s vámi šťastný, získáváme tázáním se orákula a astrálními cestami. ZDE nás můžete kontaktovat přes e-mail nebo si rovnou dohodnout nezávazný telefonický termín.

Chcete i vy sami vyzkoušet nějaké malé rituály pro spojování partnerů? Podívejte se SEM a vyzkoušejte je: Rituály milostné magie.

Návrat ex-partnera

Pokud je chyba hlavně v partnerovi, častokrát nemá žádný význam znovu se vracet do toho samého vztahu. Je důležité zjistit, na čem přesně vztah ztroskotal. Najít odpověď na tuto otázku je však často dost těžké. Mohlo by nám pomoct, kdybychom poprosili dobré přátele o jejich názor, protože jako nezainteresované osoby mají na věc často jiný pohled.

Jako extrémní případy rozpadu vztahu chybou partnera můžeme uvést například alkoholismus, drogy nebo něco podobného.

Má to potom ještě smysl, vrátit se ke svému ex-partnerovi nazpět? Jednoznačně ne! Navzdory existující lásce by to pro vás nebyla žádná výhra.

Neměli bychom se přizpůsobovat určitým situacím a negativnímu způsobu chování se partnera - ten, kdo to dělá, musí změnit svoji filosofii a ne se snažit získat svého ex nazpět. Musím pochopit, že skutečná láska není něco, co spoutává nebo něco vyžaduje.

Jak mít šťastný vztah

... dokonce i když můj partner nedělá to, co chci

Co je to ŠŤASTNÝ VZTAH? e to vztah, ve kterém se oba partneři cítí šťastní. Žijí jednoduše spolu v harmonii. Pokud oba partneři chtějí totéž, není tam žádný problém. Ale když lidé chtějí a očekávají rozličné věci, dochází k nedorozuměním a hádkám. Harmonie se ztrácí. Kde není harmonie, není samozřejmě štěstí. Vlastně je jen jedna cesta, jak dosáhnout šťastný vztah - zvládnout tyto nedorozumění, rozličné očekávání a hádky ...
Obecně si lidé myslí: "Jestliže mě někdo miluje, tak mi to má i dokazovat." A lidé také očekávají, že nejlepší způsob, jak by měl partner prokázat svou lásku, je:"Dělat pro MĚ, co chci a potřebuji!" Dejme si příklad ze života jednoho běžného normálního vztahu - dvou lidí, kteří se navzájem milují.

On je manažer a tráví hodně času cestováním na různá místa, konference, pracovní setkání. Zvykne bydlet i večer mimo domov. Má večeře s obchodními partnery a kolegy. Jeho žena pracuje v malé společnosti jako účetní, a je pracovně méně vytížená jako on. Jednou během polední přestávky dostane skvělý nápad a napíše svému muži zamilovanou zprávu. Ale on nezareaguje okamžitě. Ona si začne dělat starosti: "Co asi dělá? A proč mi hned neodpovídá ?! "To mlčení ji znejistí a ona se začne obávat:" Co když flirtuje s atraktivní kolegyní nebo důležitou obchodní partnerkou ?! "Ta představa ji udělá nešťastnou, a její mysl pokračuje ve vytváření nových představ. Ve smyslu: "Ó, on mi nenapsal ... co když už nejsem pro něj důležitá? Vypadá to, že jeho práce je pro něj více důležitá než naše láska! To znamená, že se ohlíží po nějaké jiné !!! " Neví se sama dostat z této špatné nálady po celý den. Neví se jí zbavit, a večer, když manžel přijde domů, sotva s ním promluví.

Foto © UygarGeographic http://www.istockphoto.com I pmalenky

Na jeho otázku: "Co se stalo?", Odpoví: "Nic!" A odejde pryč, plačíc ... Manžel měl náročný den, plný jednání a cítí se vyčerpaný. Co teď potřebuje, je milá laskavá péče. Ale místo toho, panuje doma špatná nálada a manželčiny divné hování si neumí racionálně vysvětlit. Zdá se mu, že je to pro něj signál: "Už se o mě nezajímá!" ...
Naneštěstí příliš mnoho vztahů zaznamenává každý den takové situace v menším či větším rozsahu. Když čteme předešlý příběh, můžeme vidět, že toto nedorozumění začalo manželčiny očekáváním. Očekávala, že manžel by měl odpovědět okamžitě. Její očekávání má původ v názoru, že muž by se měl snažit dělat ženu šťastnou, která dokládá její svou lásku kdykoli ho ona o to požádá.

Toto zatěžuje vztah, a když se to děje znovu a znovu, nastupují obvykle dlouhodobé problémy.
Co by se stalo, kdyby manželka neměla očekávání? Nepřemýšlela by negativne a nevytvářela by si fiktivní scénáře. Večer, po manželově příchodu domů, by se ho mohla s normální náladou zeptat, proč neodpověděl na SMS-ku. Dala by mu příležitost vysvětlit, jak se právě cítí a jak náročný měl den. A mohla by ho samozřejmě utěšit a postarat se o něj ...
Je jisté, že běžní lidé s takovými zvyky mají problematické vztahy. Jedině lidé, kteří nacházejí způsob, jak být šťastní bez očekávání, mohou vytvářet zdravé dlouhodobé vztahy.

Na začátku šťastného vztahu jste VY!

Základní chyba ve vztahu je domněnka: "Teď, když mám partnera,mě to udělá šťastným. "To není pravda !!!Stav štěstí ve vztahu s partnerem nevytváří váš partner, ale VY! Víte, kde se nachází štěstí, když milujete? Ve vašem nitru přece! Tak jste to tedy VY, kdo vytváří štěstí. Vy si dovolujete být šťastní. Toto poznání vám může dát neskutečnou svobodu. Toto poznání znamená, že VY můžete rozhodovat a zvolit sibýt šťastní! Vskutku, nepotřebujete nikoho jiného na toto zjištění. Nepotřebujete nikoho jiného, ​​aby vás miloval a na to, abyste se cítili šťastně. Vy potřebujete jen milovat sami sebe.
Nechci říct, že byste si neměli zkusit najít partnera / ku a zůstali sami! Chci jen říct, že pokud všichni potřebujeme někoho milovat, je dobrou strategií, že ten NĚKDO jste VY. Tak, a máte lásku vždy v SOBĚ a nemusíte ji hledat u jiných. Nemusíte o ni prosit, nebo zkoušet manipulovat jinými, abyste ji získali. Když jste šťastní a spokojeni sami se sebou, tak se ani neobáváte, že ten koho milujete vás může opustiť.

Samozrejme, mohla by to být velká ztráta, pokud by vás milovaný / á opustil / a. Mohli byste být začas smutní. Mohlo by to nějaký čas trvat, než získáte znovu rovnováhu. Ale pak si znovu uvědomíte, že nejste sami. Máte přece nejlepší společnost na světě - SEBE. Víte jak žít spokojený život, být šťastní dokonce bez jiné osoby. Znovu, nechci říkat, že byste milovaného člověka neměli zkusit získat zpět. Tento přístup pouze znamená, že se nebudete obávat, že váš partner vás opustí. Jednoduše nevytváříte scénáře pro zbytečné boje, které oslabují váš vztah. Ve skutečnosti strach ze ztráty způsobuje zhoršení vašeho chování. A v konečném důsledku vás partner opustí !!!
Pokud tedy jste šťastní sami se sebou, nepotřebujete další osobu nalepenou na vás! JEDNODUŠE jste šťastní jen tak - sami od sebe. Jste v pořádku pokud partner / ka dělá své vlastní věci.

Tak jak se stát šťastným sám se sebou samým?

Nejdůležitější věcí je změna pohledu. Spatřit, že vše co potřebujete na to, abyste byli šťastní, je ve vašem nitru. Nemusíte pro to dělat nic speciálně - ve smyslu hledání nebo pracování na tom! Vaše nejhlubší přirozenost je bdělost, zvědavost a štěstí!! Můžete být velcí a silní, jediným OMEZENÍM je vaše mysl a strach.
Jak se zbavíte těchto OMEZENÍ? Prvním krokem je spatřit vlastní mysl a strach. Pak je přijmout a být v souladu s nimi. A nakonec? Nechat je tak a nevěnovat jim už pozornost. Například: Máte strach, že ztratíte svého partnera? Zeptejte se sami sebe: "Co a stane, pokud budu bez něj / ní? Je to opravdu konec světa? Je to poslední osoba na zemi? "Můžete na to odpovědět:" Myslím, že jsem volnější, protože ona / on si našla někoho lepšího ... "A když odejde, tak si myslíte:" Nejsem dost dobrý / á …

Fajn, vždyť vás mohl / mohla opustit, protože jste nebyli dost Vhodné pro ni / něj. Vskutku potřeboval / a někoho jiného. Ale tato potřeba "PRO NĚCO JINÉ" nemá nic společného s VÁMI !!! Je to LEN jeho / její cítění, ne vaše !!! Jednoduše to přijměte, že změnil / a své priority a že je to v pořádku, protože lidé mají právo svobodně si vybrat co chtějí. A pak to můžete nechat jít ... A zaměřit se na to, co chcete zažít teď!
Pamatujte si, že vaše hodnota není spojena s ničím A nikým. Budete dost dobří S nebo BEZ PARTNERA. Neznamená to, že chcete, aby váš partner odešel, nebo se nestaráte o něj / ni. Jednoduše víte, že je dobře s ním / ní, ale i bez něj / ní !!!
Jakmile si uvědomíte, že potřebujete ke štěstí jen sebe, automaticky vytvoříte šťastný vztah, protože základem tohoto vztahu je vaše sebevědomí, LÁSKA A REŠPEKT.

Jak se chovat, když chcete získat svého ex-partnera nazpět?


Několik týdnů, měsíců byste měli udržovat odstup. Nevolat ex-partnerovi a neříkat mu/jí, že se chcete změnit; neprosit a nežebrat, abyste se opět dali dohromady. Je potřeba si sednout a porozmýšlet: Jakých chyb jsem se dopustil(a)?

V tomto vám mohou pomoci právě meditace a duchovní literatura. Když má člověk sám v sobě jasno a je v rovnováze, může tuto jasnost a lásku předávat i dále.

Ve vztahu vždy doufáme, že jeden dá tomu druhému lásku, oporu a porozumění, ale to je to stejné, jako když žebrák potká jiného žebráka a doufá, že od něj dostane pětset korun. S láskou a porozuměním je třeba začít u sebe, dále se rozvíjet (sportovat, malovat, tvořit hudbu atd.). Co mě baví a dělá mi radost? Co mě inspiruje? Stanovit si cíle a následovat je. Když se potom s ex-partnerem potkáte, máte si spolu o čem povídat a jste opět zajímavější.

Když je tato první fáze (první týdny a měsíce) za vámi, potom můžete začít s prvními telefonáty. Ne však jít přímo k věci jako „musím se s tebou potkat! Nemůžu bez tebe žít!" Je potřeba najít vhodný okamžik, jako jsou narozeniny, velikonoce, Vánoce nebo popřát vše nejlepší do nového roku a zeptat se, jak se má a co nového. Pokud nepřijde žádná odezva - třeba opět čekat. Pokud však ex-partner reaguje, je třeba pokračovat v přátelském duchu. I to patří k partnerství. Povídat si o normálních věcech. Udržovat přátelský kontakt.

Protože jediným smyslem vztahu je být spolu šťastní.

Jaké jsou vaše priority? Lidé spolu mohou být šťastní jen tehdy, když spolu jejich priority harmonizují, důležitý je „průnik množin." Někdo, kdo chce prodat, může být šťastný jen s někým, kdo koupí. Můžeme dělat kompromisy? Nejprve musíme sami vědět, kde jsou naše vlastní priority.
V tom nám může pomoct, když si budeme vést sešit, do kterého si zapíšeme všechno, co chceme. Dokonce i maličkosti! Tělesná stránka, peníze, čím se chci zabývat, děti, cestování…? Ujasníme si i to, co je důležité pro toho druhého.

Musíme si s ex-partnerem nanovo popovídat, zeptat se ho, co je pro něj důležité. Co by chtěl? Kolik děti chce mít? Kolik peněz chce vydělávat? Co chce vědět? A především - jak se dají všechny tyto věci spolu harmonizovat?
Je normální, že každý musí ze svých nároků trochu upustit, avšak ne více nebo méně, než 50/50. Kde mohu ustoupit já a kde ten druhý? A to ve všech oblastech: Týká se to jak mého ducha, duše, tak i těla, zdraví, financí, přátel, rodiny a zájmů. Čeho chci dosáhnout ve všech těchto oblastech? Co je prioritou číslo 1, prioritou č. 2 a č. 3? Jaké jsou priority toho druhého? Intimita - co je pro mě důležité? A co pro toho druhého?

Rozhovory, přátelským kontaktem, můžeme dosáhnout harmonie a případně i začít nový vztah. Ale nový vztah může fungovat jen tehdy, pokud vytvoříme jinou úroveň porozumění nás samých a taky toho druhého.
Kompromisy musí být skutečně na obou stranách. Není rozumné začít nový vztah, pokud jen jedna strana bude ochotná udělat kompromis, to nemá žádný význam. Protože jediným smyslem vztahu je být spolu šťastní.

Je normální, pokud člověk něco chce (ať už peníze, svaly, práci nebo nazpět partnera) - když je ale to „chtění" příliš silné, když se stává cílem, o kterém si myslíme: „Když toho nedosáhnu, nebudu šťastný!" - potom se blokujeme.

Ex-partner späť

Zadruhé se musíme sami sebe zeptat: „Má to vůbec nějaký význam? Nebo je to negativní?" Pokud někoho skutečně milujeme, musíme ho nechat jít jeho vlastní cestou, i když to bolí. I tehdy, když chceme získat svého ex nazpět, pochopíme a uznáme svoje chyby a pracujeme na nich, navzdory tomu potřebujeme tuto vnitřní nevázanost.

Problém je v tom, že když něco velmi chceme, chováme se křečovitě a nepřirozeně.

Je jedno, jestli jsou to peníze, zaměstnání nebo cokoliv jiného, když se do toho „zahryzneme," nedosáhneme toho.

Je dobré něco si přát a usilovat o to - je jedno, jestli je to z osobních nebo finančních důvodů - v opačném případě bychom neměli důvod ráno vstát. Ale každý cíl přináší deset dalších cílů, o kterých si myslíme, že je můžeme dosáhnout, abychom byli šťastní. Ale to všechno je jen iluze.

A s takovou bezprostředností můžeme získat ex-partnera zpět. Ale pokud se do toho „zahryzneme" a budeme říkat, že bez něj nebo ní už nebudeme šťastní, je konec. Nikdo nemá převzít zodpovědnost za toho druhého, aby ho udělal šťastným.

Největší chybou lidí je myslet si, že musíme něčeho dosáhnout, abychom byli šťastní. V konečném důsledku je to jen věčnost, která nás činí šťastnými, protože jsme věčnými bytostmi.

Jako příklad bychom mohli uvést přijímací pohovor. Když si povíme „tuto práci musím mít," chováme se křečovitě. Můžeme se sice usmívat, ale druhá strana vidí, že úsměv je křečovitý. Když si však povíme „vyzkouším všechno, ale v konečném důsledku budu respektovat konečné rozhodnutí," tehdy jsme uvolnění.

Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a ochranu

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?

Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.

magie lasky klic