Päť originálnych krokov,

Päť originálnych krokov, ako si nájsť toho správneho partnera pre šťastný vzťah!

Pět originálních kroků,

jak si najít správného partnera pro šťastný vztah:

Každý si to přeje! Najít toho správného partnera na celý život, o kterém člověk už dlouho sní! Existuje vůbec? Ano! Kdo hledá, najde! Ale kde? Dáme vám tu pár užitečných rad a tipů!

    1. Začněte od sebe. Na to, abyste si našli toho správného partnera, musíte vědět zcela přesně, co byste od vašeho vztahu chtěli. Nestačí chtít atraktivního partnera, který by vás miloval / a pokládal by vás za atraktivního / atraktivní! To není žádný dobrý základ pro dlouhodobý a šťastný vztah. Zeptejte se sami sebe následující otázky: "Co očekávám od svého partnera? To, že mě bude on / ona bavit, sloužit mi a dělat to, co já považuji za správné? Nebo že on / ona bude svůj život sdílet se mnou a podporovat mě ? Jak dosáhnu jeho / její respekt a jeho / její důvěru? co mu / jí mohu a chci nabídnout a co za to dostanu? " Když víte, co přesně chcete, až pak se můžete správně rozhodnout.

    2. Pokračujte sami se sebou. Pokud jste toho správného partnera ještě nenašli, tak potom nastal čas, zamyslet se nad tím, proč tomu tak vlastně je! V žádném případě to není důvod jako: "Nejsem dost pěkná / ý nebo dostatečně atraktivní / y ... Já mám prostě smůlu, setkávám vždy jen samých nesprávných partnerů" ... Podívejte se přece kolem sebe! Jak je potom možné, že méně atraktivní, méně inteligentní lidé se špatným charakterem mají partnera?

Odpověď je velmi jednoduchá - protože oni byli ve správném čase na správném místě. Když chodíte každý den jen do práce a pak zase domů, tak nemáte vůbec žádnou šanci někoho potkat! Otázkou tedy je: "Navštěvujete vůbec ty správné místa?" Mám na mysli taková místa, kde se zdržují lidé se stejnými zájmy, názory a životními postoji. Pokud tomu tak není, pak byste s tím měli okamžitě začít. Můžete začít navštěvovat například nějaký taneční kurz, kurz jógy nebo jít do fitness centra! Jste na to příliš stydliví? Potom se nejprve pokuste najít někoho, kdo vám to pomůže změnit ... Musíte ve svém životě něco změnit. Protože pokud vy sám / sama něco nezměníte, nemůžete očekávat ani žádné změny!

    3. Najděte nějaký základ pro váš vztah. Na jakých silných stránkách by měl být založen váš vztah? Jaký hlubší smysl by měl pro vás skrývat? Co by mohlo být důvodem toho, proč jste spolu? Existuje něco ,, co je pro vás velmi cenné? Dokonce i v těžkých časech, ve kterých se budete rozhodovat, zda jít, nebo zůstat, to bude pro váš vztah dobrým základem, který vám pomůže rozhodnout se zůstat a dále pracovat na vašem vztahu!

Když někoho potkáte, jednoduše si ověřte, zda má stejné životní postoje jako vy! (Například má stejné hodnoty, představy, tytéž myšlenky a dobré srdce?) ... Díky tomu uvidíte, jestli se k sobě vůbec hodíte! Protože říci si samotný důvod: "Tolik ho / ji miluji a proto s ním chci být!" To na šťastný dlouhodobý vztah vůbec nestačí!

    4. Připravte se na dobrou komunikaci. Obecně si lidé myslí, že vědí, jak s ostatními správně komunikovat ... .. Ale proč potom vzniká tolik mnoho nesrovnalostí, konfliktů a hádek? Nedělejte také tuto chybu! Když potkáte někoho, kdo vás přitahuje, musíte vědět, jak máte s touto osobou komunikovat, abyste mohli jednoznačně zjistit, jaká tato osoba skutečně je! Když chcete této osobě jen něco zahrát a předstírat, pak nebudete mít ani vy jasnou představu o tom druhém! Tajemstvím šťastného vztahu je komunikace. Dokonce ani šťastné páry se nehádají méně než ty ostatní! Ale šťastné páry jsou otevřenější vyjádřit své pocity a jeden druhého navzájem poslouchat. To je umění empatie. Takže zvýšit své šance na dlouhodobý a šťastný vztah znamená, že se budeme sami učit správnému způsobu komunikace!

    5. Poproste "svět" nebo "to neviditelné" o pomoc. V tomto kroku zkuste překročit obyčejné, racionální myšlení! Naučte se používat intuici! Je to zvláštní, ale nějak to funguje! Ve skutečnosti se takové metody používali již před mnoha staletími. Uvolněte se a buďte připraveni zahrát si malou hru. Ve svém nitru si položte otázky, jako například: "Kam mám jít, abych potkal / potkala svou partnerku / svého partnera snů?" Pak si zapněte rádio a poslouchejte ho ... Jaké bylo první slovo, které jste slyšeli? Nebo to samé udělejte s knihou! Otevřete ji a podívejte si první slovo, na které vám padl zrak. Potom popřemýšlejte o tom, co by mohlo toto slovo znamenat, a podle toho jednejte!

Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a ochranu

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?

Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.

magie lasky klic