Päť originálnych krokov,

Päť originálnych krokov, ako si nájsť toho správneho partnera pre šťastný vzťah!

Pět originálních kroků,

jak si najít správného partnera pro šťastný vztah:

Každý si to přeje! Najít toho správného partnera na celý život, o kterém člověk už dlouho sní! Existuje vůbec? Ano! Kdo hledá, najde! Ale kde? Dáme vám tu pár užitečných rad a tipů!

    1. Začněte od sebe. Na to, abyste si našli toho správného partnera, musíte vědět zcela přesně, co byste od vašeho vztahu chtěli. Nestačí chtít atraktivního partnera, který by vás miloval / a pokládal by vás za atraktivního / atraktivní! To není žádný dobrý základ pro dlouhodobý a šťastný vztah. Zeptejte se sami sebe následující otázky: "Co očekávám od svého partnera? To, že mě bude on / ona bavit, sloužit mi a dělat to, co já považuji za správné? Nebo že on / ona bude svůj život sdílet se mnou a podporovat mě ? Jak dosáhnu jeho / její respekt a jeho / její důvěru? co mu / jí mohu a chci nabídnout a co za to dostanu? " Když víte, co přesně chcete, až pak se můžete správně rozhodnout.

    2. Pokračujte sami se sebou. Pokud jste toho správného partnera ještě nenašli, tak potom nastal čas, zamyslet se nad tím, proč tomu tak vlastně je! V žádném případě to není důvod jako: "Nejsem dost pěkná / ý nebo dostatečně atraktivní / y ... Já mám prostě smůlu, setkávám vždy jen samých nesprávných partnerů" ... Podívejte se přece kolem sebe! Jak je potom možné, že méně atraktivní, méně inteligentní lidé se špatným charakterem mají partnera?

Odpověď je velmi jednoduchá - protože oni byli ve správném čase na správném místě. Když chodíte každý den jen do práce a pak zase domů, tak nemáte vůbec žádnou šanci někoho potkat! Otázkou tedy je: "Navštěvujete vůbec ty správné místa?" Mám na mysli taková místa, kde se zdržují lidé se stejnými zájmy, názory a životními postoji. Pokud tomu tak není, pak byste s tím měli okamžitě začít. Můžete začít navštěvovat například nějaký taneční kurz, kurz jógy nebo jít do fitness centra! Jste na to příliš stydliví? Potom se nejprve pokuste najít někoho, kdo vám to pomůže změnit ... Musíte ve svém životě něco změnit. Protože pokud vy sám / sama něco nezměníte, nemůžete očekávat ani žádné změny!

    3. Najděte nějaký základ pro váš vztah. Na jakých silných stránkách by měl být založen váš vztah? Jaký hlubší smysl by měl pro vás skrývat? Co by mohlo být důvodem toho, proč jste spolu? Existuje něco ,, co je pro vás velmi cenné? Dokonce i v těžkých časech, ve kterých se budete rozhodovat, zda jít, nebo zůstat, to bude pro váš vztah dobrým základem, který vám pomůže rozhodnout se zůstat a dále pracovat na vašem vztahu!

Když někoho potkáte, jednoduše si ověřte, zda má stejné životní postoje jako vy! (Například má stejné hodnoty, představy, tytéž myšlenky a dobré srdce?) ... Díky tomu uvidíte, jestli se k sobě vůbec hodíte! Protože říci si samotný důvod: "Tolik ho / ji miluji a proto s ním chci být!" To na šťastný dlouhodobý vztah vůbec nestačí!

    4. Připravte se na dobrou komunikaci. Obecně si lidé myslí, že vědí, jak s ostatními správně komunikovat ... .. Ale proč potom vzniká tolik mnoho nesrovnalostí, konfliktů a hádek? Nedělejte také tuto chybu! Když potkáte někoho, kdo vás přitahuje, musíte vědět, jak máte s touto osobou komunikovat, abyste mohli jednoznačně zjistit, jaká tato osoba skutečně je! Když chcete této osobě jen něco zahrát a předstírat, pak nebudete mít ani vy jasnou představu o tom druhém! Tajemstvím šťastného vztahu je komunikace. Dokonce ani šťastné páry se nehádají méně než ty ostatní! Ale šťastné páry jsou otevřenější vyjádřit své pocity a jeden druhého navzájem poslouchat. To je umění empatie. Takže zvýšit své šance na dlouhodobý a šťastný vztah znamená, že se budeme sami učit správnému způsobu komunikace!

    5. Poproste "svět" nebo "to neviditelné" o pomoc. V tomto kroku zkuste překročit obyčejné, racionální myšlení! Naučte se používat intuici! Je to zvláštní, ale nějak to funguje! Ve skutečnosti se takové metody používali již před mnoha staletími. Uvolněte se a buďte připraveni zahrát si malou hru. Ve svém nitru si položte otázky, jako například: "Kam mám jít, abych potkal / potkala svou partnerku / svého partnera snů?" Pak si zapněte rádio a poslouchejte ho ... Jaké bylo první slovo, které jste slyšeli? Nebo to samé udělejte s knihou! Otevřete ji a podívejte si první slovo, na které vám padl zrak. Potom popřemýšlejte o tom, co by mohlo toto slovo znamenat, a podle toho jednejte!

Stacks Image 2779590

Jak najít životního partnera na seznamce?

Seznamování přes internet nepatří právě mezi ty způsoby seznámení se, které bychom doporučovali na prvním místě. Ale i zde platí výjimky a jak se říká, výjimka potvrzuje pravidlo. Je na osobním zvážení každého jednotlivce, zda se rozhodne hledat svoji polovičku i touto formou. Na prvním místě doporučujeme vždy osobní kontakt a osobní formu seznámení se. Rozšiřovat okruh svých známých, věnovat se tomu, co vás baví, věnovat se svým zálibám spolu s jinými lidmi. Ať už ve formě různých kurzů, kroužků, seminářů, přednášek, workshopů nebo jiných aktivit.

Nicméně v dnešní době, kdy jsou osobní kontakty kvůli pandemii velmi omezené, neorganizuje se tolik společenských akcí, se vše přesouvá více do online roviny. Má to své výhody i nevýhody. Kurzy, které jsme dříve navštěvovali fyzicky, se přesunuli do online prostoru. I zde se samozřejmě můžete seznámit s novými lidmi. Například mnoho online kurzů má na facebooku vytvořenou soukromou skupinu, kde si účastníci daného kurzu vyměňují i ​​po kurzu své zkušenosti a navzájem si pomáhají a radí.

Samostatnou kapitolou je hledání partnera na seznamce. Poptávka po seznamkách je v této době velmi velká ai lidé, kteří měli vůči online seznamkám předsudky, se je nakonec rozhodli vyzkoušet. Vše je zavřeno a už si ani nemáte kde najít partnera. V době korony jste nemohli jít nikde as rouškou na tváři se s někým seznámíte jen stěží. Celkově to už nefunguje jako kdysi. Na diskotéce, když je někdo povzbuzen alkoholem, tak vás sice osloví, ale pravděpodobně nechcete muže, který by chodil do baru a na diskotéky.

Ako nájsť partnera na zoznamke

Jednou za čas můžete také vyběhnout zabavit se s kamarádkami, ale určitě nechcete mít partnera, který bude chodit v noci po barech s kamarády a pít pivo. Může se stát, že tam potkáte také někoho, kdo tam bude jen příležitostně, ale to je jen velmi malá šance. Takže, ano nebo ne?! My to doporučujeme určitě alespoň vyzkoušet, není-li jiná možnost. Známe osobně mnoho lidí, kteří si tam našli reálný, vážný vztah, který přetrvává dodnes. V každém případě to zvýší vaše šance na nalezení toho správného partnera. Za vyzkoušení nic nedáte a alespoň se seznámíte s novými zajímavými lidmi bez ohledu na to, jestli si tam najdete životního partnera nebo nové kamarády. Ale opatrnosti nikdy není dost a zvláště zde musíte být velmi obezřetní.

Najskôr musí prísť vnútorná zmena na to, aby mohla prísť vonkajšia zmena a táto vnútorná zmena musí byť stabilná. Pokiaľ nemáte spracované veci zo svojich predchádzajúcich vzťahov, tak hľadanie nového partnera nemá zmysel!

Dávejte si tedy pozor, s kým navážete v online prostoru kontakt a snažte se o tom druhém toho co nejvíce zjistit hned na začátku. Od začátku si zjišťujte informace a ptejte se, co vlastně hledá, zda vážný vztah nebo jen povyražení. Pokud jde někomu jen o sex, tak ho hned zrušte. Nebojte se zde rázného vyjádření z vaší strany. Druhá strana to vycítí as největší pravděpodobností nebude na vás ani nic zkoušet. Co by z toho i měli, kdyby na prvním či druhém rande něco zkoušeli, už se s nimi více nesetkáte, a tím pádem je to pro ně zbytečná ztráta času. Na seznamce vám ten člověk napíše jednou, dvakrát a výhodou seznamky je, že si můžete o daném člověku zjišťovat vše ještě dříve, než se s ním osobně setkáte. co dělá a pod. Když vám někdo řekne, že je nezaměstnaný a bydlí u mámy, tak víte, že to asi nebude úplně to ideální, co hledáte. Podle způsobu komunikace a jeho zájmů snadno zjistíte, o jakého člověka se jedná. Když vám někdo napíše, že jste hezká a někdo druhý vám napíše, že máte dobrý zadek, tak vidíte ten rozdíl. A celkově už to cítíte z té komunikace, o co danému člověku jde. Nebo se ptejte přímo.

Co o sobě prozradit: Nejlepší je říci i "negativa". Netajit se tím, že máte děti, jste v rozvodovém řízení, aby to později nebylo použito proti vám. Děti nemáte jak utajit a ani k tomu není důvod. Jednoduše být upřímný, mluvit věci narovinu a očekávat totéž, že vám ten člověk bude stejně upřímně odpovídat. Pozorně si prostudujte profil člověka, který vás zaujme. Někteří tam mají přímo uvedeno, že si nehledají partnerku s dětmi či někoho rozvedeného. Ušetří vám to čas. Do profilu můžete dát o sobě informace, jaké chcete, nemusíte tam dát ani nic. Je dobré uvést např. svou výšku, váhu, pohlaví, do kolika km od své polohy chcete někoho najít a v jakém věkovém rozpětí. Děti a záliby tam můžete, ale nemusíte uvést.

Po navázání kontaktu s někým, kdo vás zaujme, doporučujeme co nejdříve přejít na jinou, osobnější formu komunikace a vybrat si aplikaci, přes kterou budete spolu v kontaktu. Doporučujeme WhatsApp, Viber, Zoom, Telegram nebo Signal, kde se můžete také vidět přes videohovor. Podvodní profily jen tak snadno neodhalíte, ai proto je dobré přejít na jinou aplikaci. Některé páry si dokonce hned druhý den vymazaly své konto na seznamce. Přejděte tedy na jiné aplikace, kde máte také své osobní fotky, děti… a buď se ten člověk stáhne, co se také může stát, ale jinak s tím většinou nemá nikdo problém. Když vám někdo napíše, jaké máte zlaté děti, tak i na tom vidíte, že nechce vysloveně sex, ale mu jde o něco víc. Určitě je třeba tisknout i na osobní schůzku. Při prvním setkání buďte vždy opatrní a podělte se s touto informací is nějakou blízkou osobou, které důvěřujete, aby věděla, kam as kým jste šli. Na první setkání si vyberte veřejné místo, abyste mohli kdykoli odejít, pokud něco nevyjde.

Na co si dát pozor: Nezalíbit se ještě dříve, než toho člověka uvidíte ve skutečnosti. Pozor na natahovačky, když se někdo vyhýbá osobnímu setkání nebo neodpovídá na otázky, které mu přímo položíte. Na otázku, o co mu jde, vám odpovídá vyhýbavě nevím, uvidíme… Doporučujeme popsat si s více lidmi, abyste to zjistili a porovnali. Jednoduše zkoušet a hledat. Pokud někdo stále odkládá nebo ruší setkání, řekněte mu ok, když se nesetkáme dnes, tak mi už nikdy nepiš. Většinou pak také přijde. Určitě se s druhou osobou nevyspěte hned na prvním setkání. Je to velmi důležitá věc. Když už, tak alespoň na druhém :-). Málokterý muž je v dnešní době takový, že když chce jen sex, tak vydrží na druhé nebo třetí rande.

Doporučujeme být přímý a vysloveně napsat, že na takové "jednonocovky" nebo jen na příležitostný sex už máte svůj věk, vůbec se na to necítíte, nic takového určitě nehledáte a opravdu si hledáte vážný vztah. Oni sami pak zařadí zpátečku a více se neozvou.

Dávejte si pozor na peníze! Pokud si od vás někdo bude ptát peníze za jakýmkoli účelem, okamžitě tu osobu zablokujte a víc na ni nereagujte. Je jedno, o jak těžkém životním osudu vám bude povídat, na 99% půjde o podvodníka, kterému jde pouze o vaše peníze. Nedejte se proto oklamat smutným příběhem, nikdy nic nikomu neposílejte a nikomu nepomáhejte. Např. vojáci z Afghánistánu píší různé příběhy, že když jim zaplatíte, tak za vámi přijdou a vezmou si vás za manželku. Je to podvod a ruce pryč! Ale hlavně, která žena by chtěla mít chlapa, který si bude od ní ptát peníze a ještě ji ani neviděl?

I naše kamarádka se rozhodla najít si partnera přes seznamku, protože bylo všechno zavřeno. Partnera si tam našla do 1 – 2 týdnů, i když je velmi náročná. Podle jejích slov tam bylo v pohodě pár kluků, tak jednoduše hledala a našla. S XY se setkala hned druhý den. Když vás někdo osloví, tak to má většinou rychlý spád. XY napsal jako první, ona málokdy psala jako první, dávala si záležet na tom, aby nebyla první. Druhá osoba na Tinderu uvidí, že má s vámi shodu a vyskočí jí to. Maximálně dala někomu nějakého smajlíka, pokud se jí po pár dnech neozval nebo na to nereagoval. XY dával otázky jen jí, jestli si umí představit pouze jeho, jestli by si uměla představit vztah, jestli je nezadaná… První, co jí napsal bylo „Asi jsem se zamiloval“. Tím, že více vyzvídal on, tak podle jeho otázek věděla i odpovědi na své otázky. Její zkušenost je velmi pozitivní a sama se tam nesetkala ani s žádným lhářem. Rozhodnutí přihlásit se na seznamku neprohloubila a šla by do toho znovu. V dané situaci si ani neumím představit seznámit se někde jinde, říká.

Přihlásit se na seznamku však nedoporučujeme každému. Tak jednoduché to zase není. I zde je třeba, abyste popracovali nejprve sami na sobě, na svých slabých stránkách, abyste neopakovali chyby z předchozích vztahů, duchovně jste se rozvíjeli a hlavně, abyste byli šťastní a spokojení sami se sebou a se svým životem. To vše vyžaduje svůj čas. Pokud jste čerstvě rozejdění a nemáte ještě zpracovány své vnitřní bolístky, tak to pro vás není správná volba. Pokud se příliš rychle přihlásíte na seznamku a nemáte ještě zpracované své vnitřní věci, tak vám to nic nepřinese. Prácí na sobě samém naleznete své vnitřní štěstí, a když se už budete cítit připraveni na vztah, můžete vyzkoušet i tuto cestu.

Pokud vás zaujal náš článek a chtěli byste i vy zkusit své štěstí a přihlásit se na seznamku, tak doporučujeme Tinder. Je to serióznější seznamka a postačí vám také bezplatná verze. Přesouváte tam fotky buď doprava, že se vám ten člověk líbí nebo doleva, že se vám nelíbí. Někdy se ale můžete zmýlit a dát někoho omylem doleva, ale to, abyste se mohli vrátit o krok zpět, je dostupné už jen v placené verzi. Mezi Tinderem a Např. Badoo je hlavně rozdíl v tom, že na Badoo vám může psát leckdo a na Tinderu vám může napsat pouze ten, komu jste dali k tomu zvolení. Na Tinderu se soustřeďuje více lidí, kteří hledají seriózní vážný vztah v porovnání s jinými seznamkami, na kterých jde lidem spíše o nezávazný sex nebo tam najdete spoustu podvodníků. Podvodníky najdete samozřejmě také na Tinderu, ale z našeho pohledu méně. Proto dodržujte určitá pravidla a Tinder použijte rozumně!

© Daghan-Malenky GmbH / Fotos: istockphoto.com / GeorgeRudy / Tero Vesalainen / pmalenky

Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a ochranu

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?

Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.

magie lasky klic