Magie lásky

Magie lásky Rituály & Obřady

Kouzlo na udržení lásky

Spájení partnerů

Bíla magie


Zde najdete návod na vytvoření magické koule. Můžete ji použít pro různé účely, jako například pro zdraví a léčení, na přitáhnutí úspěchu a peněz až po přitáhnutí a udržení lásky.

Na toto kouzlo budete potřebovat:

1 stůl sloužící jako oltář, 1 červenou svíčku, 1 zelenou a 1 zlatou svíčku, milostný olej (nebo lanýžovým olej), citronovou verbenu (sporýš lékařský), levandulový a růžový olej, rozmarýn, abyste tomu druhému nescházeli z mysli, 1 malý kamínek , 1 bílý talířek, osobní věc obou dotyčných osob a trošku šafránu.

Postup rituálu:

Položte všechny materiály do středu stolu. Nabijte jejich energií pro neutuchající lásku. Potřete svíčky milostným olejem a zapalte je. Položte verbenu, rozmarýn a kámen na bílý talířek. Přidejte k tomu i levandulový a růžový olej, jakož i šafrán. Pokapejte všechny věci potřebné pro kouzlo voskem během toho, jak 3krát za sebou říkáte kouzelnou formulku a vizualizujte si přitom své přání.

"Tak jako jsou naše duše spojeny v lásce, ať se spojí i naše srdce. Tak jako měsíc dorůstá, ať roste i naše láska a náklonnost. Tak jako svíčky hoří, ať hoří i naše láska a náklonnost. "

Vizualizujte si své přání a napište jej na papír. Nakapejte na to další vosk ze všech svíček. Když vosk začne chladnout, srolujte vše spolu do jedné kuličky. Přidejte více vosku, dokud koule nezůstane pěkná hladká a kulatá. Nechte svíčky úplně dohořet. Magickou kouli noste nyní každý den u sebe (stačí i v tašce) a vizualizujte si své přání. Při následujícím úplňku Měsíce ji zakopejte pod zdravý a pěkný strom. Pak zapomeňte na své přání.

Foto: © Tarek El Sombati - Istockphoto.com I pmalenky

Spájenií partnerů Milostná magie Bíla magie