Magie lásky

Magie lásky Milostná magie

  • Milostná magie Header

Milostná magie

Spojování partnerů

Našli jste partnera svého života, ale on o vás neprojevuje zájem? Vždy existuje cesta ke štěstí! Spojování partnerů a rituály milostné magie, meditace a bílá magie vám pomohou probudit zájem o vás. S pomocí magických rituálů a meditací zvýšíme sílu vaší přitažlivosti tak, že se stanete nepřehlédnutelnou/nepřehlédnutelným. Takže síla přitažlivosti magických rituálů pomůže, abyste získali svého partnera.

Chtěli byste se dozvědět více? ZDE nás můžete kontaktovat a absolvovat první nezávazný telefonický rozhovor nebo nám napsat e-mail.

Zapomeňte na smutek a vyzkoušejte něco nového, co rozšíří vaše obzory a natrvalo pozitivně změní váš život. Bílá magie a milostná magie vám přinesou nejen vašeho partnera snů, ale i hodně štěstí a radosti do vašeho života. ZDE si můžete přečíst více o spojování partnerů a rituálech milostné magie.

Milostná magie Voodoo

Spojování partnerů

Bílá magie

ZDE jsme pro vás připravili celou řadu rituálů milostné magie. Nicméně, vztah k jinému člověku nebývá nikdy stejný, ale neustále se mění a nadále se vyvíjí. To znamená, že je také nutné neustále pracovat na dobře fungujícím vztahu, aby nedošlo k vzájemnému odcizení.

Lidé se neustále mění a stejně to platí i o jejich vzájemných citech, takže se může stát, že láska a náklonnost se přes veškerou námahu vytratí. V této situaci vám může pomoci přebudovat vztah s vaší láskou právě milostná magie. Je mi můj partner oddaný a věrný? Proč nejsem šťastná s mou láskou? Co hledám u partnera? Pomocí milostné magie vyjdou najevo nevědomé či podvědomé síly a souvislosti a láska se objeví v novém zorném úhlu. Velmi často se stává, že láska se nemůže dále rozvinout pro různé blokády nebo kletby. Jednoduše vyzkoušejte i vy sami rituály milostné magie!

Milostná magie vám může prokázat dobrou službu. Je třeba odhalit, proč se láska nerozvíjí. Milostná magie a bílá magie odhalí, zda ve hře není někdo jiný nebo zda příčinou nerovnováhy není to, že se jeden z partnerů vyvíjel, zatímco ten druhý ne. Máte otázky týkající se vaší lásky? Máte zájem o milostnou magii?

Díky milostné magii získáte novou energii a váš partner se do vás znovu zamiluje. To však přirozeně ještě neznamená, že máte právo na jeho lásku zareagovat povrchně, nepřítomně nebo odmítavě a váš staronový partner přesto zůstane stále s vámi. Znamená to jen tolik, že díky spojování partnerů a rituálů milostné magie dostanete novou šanci, abyste váš vztah nově přetvořili a udělali ho lepším.

Prvním předpokladem pro spojování partnerů a milostnou magii je štěstí obou partnerů. Z tohoto důvodu jsou k sobě přitahováni jen takoví partneři, kteří se k sobě hodí, harmonizují spolu a existuje mezi nimi duševní a karmické propojení. Přečtěte si více o milostné magii a spojování partnerů ZDE.

Milostná magie

Obecné informace

Stacks Image 12688

Milostná magie má skutečnou šanci pouze tehdy, pokud je vaše přání v souladu se značným počtem náležitostí a podmínek, které musí jednoduše spolu do sebe zapadat; pokud u člověka, kterého chcete k sobě přitáhnout nebo jej odpudit už ta odpovídající vibrace existuje a je třeba ji už jen podpořit. Díky milostné magii se nemůžete druhého člověka nikdy zmocnit, zachovává si vždy svůj vlastní život, svou vnitřní nezlomnou nezávislost a svobodu.

Milostná magie je samozřejmě náročnou oblastí, protože se řídí svými vlastními pravidly. Ale s trochou magického jemnocitu a tou správnou milostnou magií se city přece jen dají ovlivnit tak, jak je to nejlepší pro vás a pro člověka vašeho srdce. A vždy si pamatujte: Dobrá čarodějka se nikdy nepřestává učit. Použijte své poznání moudře, nikdy ne lehkovážně a nepromyšleně. Nikdy nepodceňujte ani sílu slov. Protože naše bílá magie a milostná magie často pracuje se slovy používanými v zaklínadlech a posiluje je prostřednictvím rituálů.

Máte nějaký problém nebo potřebujete pomoc? ZDE nás můžete kontaktovat!

Magička Damona Magie

Milostná magie

Harmonický vztah je osvobozený od závislosti

Mnoho lidí dostane díky magii lásky druhou šanci. Někteří lidé nemají pocit, že by chtěli dělat magii lásky. Mnohokrát jim život dá novou příležitost setkat se s bývalým partnerem znovu a mluvit o tom všem, co se stalo a promluvit si o těch věcech, o kterých se potřebují bavit. Když je někdo schopný změnit se a stát se silnějším a lepším, může takto vytvořit možnost začít vztah znovu, na nové lepší úrovni.
Obvykle problémy nastávají, když někdo začne být závislý na svém partnerovi. Závislý člověk ztrácí svou individualitu. Taková osoba přestane žít svůj život a plně se zaměřuje na partnera. Sleduje, co dělá nebo říká. Závislí lidé se cítí zle, když se jejich partner cítí zle. Anebo jsou šťastní jen tehdy, když jejich partner dělá nebo říká něco, co ho dělá šťastným.
Závislost na partnerovi je toxická jako každá jiná závislost, lidé při ní ztrácejí sami sebe a tato nešťastná vazba je odstřihává od štěstí.
Jak zjistíte, že jste závislí? Lidé jsou závislí, když říkají: „Neumím žít bez něho nebo bez ní.“ Anebo „Nechci žít bez něho nebo bez ní.“ To vytváří nezdravý tlak na partnera. Vždyť kdo by chtěl být zodpovědný za život nebo štěstí své manželky nebo manžela? Snad nikdo nechce poslouchat: „Pokud mě miluješ, musíš to pro mě udělat!“
Mnozí z nás už zažili takovou situaci: Poznali jsme někoho inteligentního nebo pěkného a začali jsme randit. Po čase ten někdo chtěl být s námi tak moc, že nás obviňoval už i tehdy, když jsme se chtěli jen setkat s přáteli bez něho. Následně tento vztah už nebyl pro nás víc příjemný. Obvykle se takto cítí partneři závislých osob.

Mnozí z našich klientů jsou závislí na svých ex-partnerech. Doporučujeme jim setkávat se i s jinými lidmi. Jít na večeři nebo do kina. Mít víc přátel, žít pestřejší společenský život. Právě tato pestrost snižuje závislost na jedné osobě. Když milujete někoho tak moc, že jeho: „Chci tě!“ nebo „Nechci tě!“, tak výrazně ovlivňuje váš život, že potom nejste pro partnera zajímavým. Když poznáte na vlastní kůži kouzlo svobody, můžete si potom říct, že už nechcete být víc závislý na svém partnerovi. Fajn, ale jak to udělat?
Určitě by nepomohlo jen opustit svého nynějšího partnera a najít si někoho jiného. Scénář by se brzy znovu opakoval. Vy potřebujete porozumět tomu, že nejste sám. Že můžete být šťastný i bez tohoto nebo jiného partnera. Nejsme oddělení od světa kolem nás. Lidé kolem nás jsou také lidmi, kteří hledají světlo, lásku a pravdu. Někteří z nich si to už naplno uvědomují a chovají se dobře. Někteří z nich stále o tom ještě nevědí a v důsledku toho se chovají špatně. Tím dělají mnoho chyb a následně způsobují mnoho utrpení.
Když víte, že život má hlubší význam, potom jste vítěz! Můžete jít svobodně za porozuměním a láskou k druhým. Ale jen slova nestačí, vy to musíte pochopit a cítit. Účinným nástrojem na dosáhnutí tohoto cíle je meditace.

Zde si můžete přečíst víc: Jak pracovat se závislostí

Máte problémy ve svém milostném životě? Vyzkoušejte prostě naši Voodoo magii!

Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a ochranu

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?

Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.

magie lasky klic