Mágia lásky

Mágia lásky Spájanie partnerov

Magie lásky

Formy kouzel lásky bílé magie

Kouzlo lásky je kouzlem, které ovlivňuje duševní emoce a cítění. Abychom ho uměli správně používat, tak musíme nejprve vysvětlit, v jaké formě si ho člověk přeje využít.


Obecné kouzlo lásky

Bílá magie


Obecné kouzlo lásky se často používá tak, že si člověk přičaruje nějakého jiného vhodného partnera. Není zaměřeno na konkrétní osobu..

Při používání kouzla lásky musí být člověk přítomen celým srdcem a plně věřit v úspěch kouzla. Musí mít rád sám sebe a nesmí mít negativní pocity.

Požádejte o naši pomoc, pokud již nechcete déle čekat na svého vysněného partnera. S námi zažijete profesionální spojování partnerů.

Magie Lásky Voodoo

Kouzlo lásky zaměřené na konkrétní osoby

spojování partnerů

Použijte jednu červenou šňůrku na zaklínání a poproste Bohyni lásky o její sílu. Obtáčajte při tom pomalu červenou šňůrku kolem panenky a představujte si, jak si tím k sobě milovanou osobu připoutává. Nakonec stužku třikrát zauzlujte.

Nyní můžete popustit uzdu své fantazie. Nasaďte mladé rostlinky nebo stromy, abyste tak lásku nechali růst, nebo nechte roztát srdce vaší milované osoby tím, že rozpustíte kousek vosku.

Kouzlo lásky zaměřené na konkrétní osoby je, jak prozrazuje již samotný název, použity pouze na jednu konkrétní osobu. K tomu potřebujete fotografii dané osoby, nebo se z hlíny, vosku nebo plastelíny vyformuje panenka podobná požadované osobě. Zapracujte do této panenky vše, co od dané osoby vlastníte. Mohou to být nehty, vlasy a podobně.

Při magickém rituálu se panenka položí na oltář. Pro fyzické spojení s milovanou osobou můžete vyhotovit druhou panenku, která je podobná vám.

Magie lásky: Kouzlo harmonie pro partnerství

Magie lásky, bílá magie


Kouzlo harmonie dá vašemu vztahu opět více bezpečí a budete vyrovnanější. Pro toto kouzlo potřebujete jednu červenou svíčku. Natřete svíčku s olejem, který vám příjemně voní, a vyrytý do ní symboly lásky, jako např. srdce a dva spojené prsteny. Vymyslete si nějakou zašifrovanou podobu vašich dvou jmen, aby nevzniklo žádné podezření, když bude svíčka stát na stole. Při zapalování svíčky si představujte, jak se k vám znovu vrací harmonie. Nechte svíčku hořet alespoň 35 minut a potom ji uhaste s navlhčenými prsty (v žádném případě ji nesfukujte).

Kouzla Lásky Magie

Foto © Pavol Malenky I Marion Daghan-Malenky I Daghan-Malenky GmbH

Bílá magie, magie lásky


Pokud k vám i navzdory všem pokusům nepřišlo štěstí a vysněný partner vám stále chybí, nebo vás nepoznává, nebo se s vámi váš milovaný člověk rozešel a štěstí vás opustilo, nezoufejte prosím. S naším spojováním partnerů a magií lásky za pomoci bílé magie se provádějí rituály bílé magie, které vám umožní znovu oživit váš vztah.


Voodoo milostná magie


Praktiky našich kouzel lásky bílé magie jsou založeny na starodávných zvycích a tradicích. Provádějí se již celá tisíciletí. Díky nim dáváme dohromady lidi, kteří k sobě patří. Nikdo v žádném případě neztratí svou svobodnou vůli, ale bude povzbuzen k vyjasnění si svých pocitů. Člověku se připomene, kdo je jeho druhým Já a která osoba k němu patří.

Voodoo kouzla lásky existují v různých silách a úrovních. Zde by si měl být člověk jistý, že danou osobu opravdu miluje a není to jen dočasný pocit.


Magie lásky: Kouzlo sebelásky


Mělo by být ještě jednou zdůrazněno, že kouzla lásky mají používat pouze tehdy, když člověk rozumí sám sobě a je v harmonii se sebou samým. Jen ten, kdo si sám sebe váží a miluje, může milovat i jiné lidí. Podívejte se do svého nitra a proveďte před každým kouzlem lásky tento malý rituál.

Pořiďte si: 1 zrcadlo, 2 červené svíčky, kadidelnici, kadidlo dle vlastního výběru, olej dle vlastního výběru a dřevěné uhlí do kadidelnice. Potřete svíčky a také sebe olejem a zapalte kadidlo a svíčky. Zaujměte pohodlný postoj a podívejte se do zrcadla. Vizualizujte si své vlastní Já a představujte si to, jak moc jste žádáni. Milujte sami sebe a svou přítomnost.

Jste unavený / á z čekání na vaši vysněnou partnerku / vašeho vysněného partnera? Zkuste využít naši profesionální pomoc a zažijte profesionální spojování partnerů..

Máte problém nebo potřebujete pomoc? ZDE nás můžete kontaktovat!

Kontakt.

Kouzlo lásky pro vašeho vysněného partnera:

tímto kouzlem si můžete přičarovat svého vysněného partnera. Vaší fantazii se nekladou žádné hranice. Na toto kužlo budete potřebovat: 1 červené jablko, 1 balení koření hřebíčku, 1 párátko, 1 červenou stužku a jeden vámi vyrobený prášek - z jednoho dílu pačuli, z jednoho dílu levandule a z jednoho dílu červeného púdru.

Vezmite párátko a proveďte jím díry do jablka. Jejich odstupy by měly být malé. Do každé dírky dejte hřebíček a červenou stužku obmotejte kolem stonku jablka.

Teď posypte jablko směsí prášku a položte jablko pod postel ve vaší spálni.

Pred spaním řekněte následující zaklínadlo 9-krát za sebou: Dnes si přivolává milence / milenku, aby mě sváděl / a pohledem. Ať je na jedné straně milující / a a věrný / á a jednak divoký / á a vášnivý / á. Můj spánek bude hluboký a souvislý, v říši snů, jsem celá / celý tvá / tvůj. O půlnoci budeš stát přede mnou, naše láska roste a žije, dokud v mých očích nevyjde ranní světlo. “

Milostná magie Logo

Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a ochranu

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?

Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.

magie lasky klic