Magie peněz

Magie peněz Jak vydělávat víc peněz?

4 kroky k penězům a úspěchu

Statistiky ukazují, že většina rozchodů ve vztazích je způsobená právě nedostatkem finančních prostředků. A naopak, můžeme říci, že ten, kdo vydělává slušné peníze, si i mnohem jednodušeji najde toho správného partnera! ZDE jsou naše tipy:

    1. Je třeba přestat mít negativní vztah k penězům Když si člověk sám o sobě myslí, že je dobrý člověk, ale v jeho podvědomí je, že: "Peníze kazí charakter, peníze jsou špatné, když někdo jiný má peníze, tak je určitě vydělal nečestným způsobem," potom nemůže očekávat, že on sám kdykoliv zbohatne. Je důležité mít na paměti, že peníze jsou jednoduše energie. Samy o sobě nejsou ani pozitivní, ani negativní. Až v rukou lidí se peníze mění v něco dobrého nebo špatného. Když si budeme myslet, že peníze jsou špatné, nemůžeme opravdu zbohatnout. Moje podvědomí bude stále předem naprogramované tak, abych vždy, i když najednou zbohatnu, peníze utratil nebo o ně nějakým způsobem přišel, protože chci být dobrý. Proto je třeba to neustále zkoušet přeprogramovat ať už pomocí hypnózy, autohypnózy, meditace nebo nějakým jiným způsobem. A říct si: "Přitahuji hojnost peněz a tato hojnost je pro mě dobrý, protože je to energie. A tuto energii přitahuji."

    2. V dnešní době není možné vydělávat nějaké větši peníze jednoduchou prací. To znamená, že budete potřebovat i nějaké vědomosti. Budoucnost bude jednoduše taková: Všechno, co člověk dokáže matematicky definovat, v budoucnosti budou dělat roboti a automaty. Už dnes existují auta, do kterých když člověk nasedne a řekne adresu, samy ho zavezou do cíle. Takže všechny "jednoduché" činnosti, jako účetní, taxikář a podobně, zanedlouho zaniknou. Jediným způsobem, jak vydělat peníze, je umět něco, co ostatní neumí. Mít víc vědomostí. Být v něčem expertem. To znamená, že pokud má člověk do něčeho investovat čas a peníze, aby nakonec více vydělal nebo získal větší úspěch, je to jednoznačně vzdělání! Nezáleží na tom, jestli to teď bude studium na univerzitě nebo kurzy v jazykové škole, online kurzy, knížky nebo cokoliv jiného, samostudium. To je jedno. Důležité je něco dělat. Samozřejmě, existují lidé, kteří opravdu nevědí, kde by měli začít, kterým směrem by měli jít.

Magie peněz

    3. Nejprve je třeba si ujasnit směr Všeobecně se dá říci, že se vyplatí investovat do cizích jazyků. Učením se jazyků člověk získá lepší přehled. V dnešní době, zejména co se týká angličtiny, existují stovky, pokud ne tisíce různých online škol, které nabízejí za přijatelnou cenu velmi, velmi mnoho materiálů, jak se naučit programovat, meditovat, jak se naučit psychologii nebo cokoliv jiného. Všeobecně bude v budoucnosti angličtina ještě důležitější. Jednou z dalších strategií může být, pokud jste angličtinu již naučili, pustit se do dalších jazyků, které vás zajímají nebo přitahují - např. sanskrt nebo hindština. Konec konců, člověk si rozšiřuje svoje obzory s každým dalším jazykem, protože se díky nim setká s novými lidmi, zvyky, kulturami a obyčeji. Člověk navíc snadněji vydělá peníze, když dělá něco, co ho baví. Mám mnoho přátel a znám mnoho lidí, kteří nakonec nedosáhli ničeho, protože jediné, co jejich práci pohánělo, byly peníze. Je potřeba to dělat přesně naopak.

Člověk by měl dělat to, co dělá srdcem, co ho baví a naplňuje. Když si toto vezme k srdci, bude vydělávat i více peněz. Bohužel, existuje i mnoho takových lidí, kteří říkají: "Ale já nevím, co chci."

Doporučuji dvě strategie: Jednou z nich je, abyste si představili, že máte 300 000 000 € na účtu. Co byste udělali? Většinou člověk potom dostane nápad a řekne si: "Kdybych neměl finanční problémy, otevřel bych si školu surfování, stal bych se spisovatelem, fotografem nebo bych dělal cokoliv jiného." Zajímavé je, že právě tyto věci můžete dělat i bez velkých sum peněz nebo přinejmenším můžete alespoň částečně začít s jejich realizací. Pokud někdo sní o tom, že napíše knihu, určitě si může každý den do práci sednout na jednu hodinu k počítači a psát knihu. Zadruhé, doporučuji lidem, aby si představili, že už zemřeli. Co byste chtěli, aby lidé o vás říkali na vašem pohřbu? Jaké poselství bych po sobě chtěli zanechat? Když někdo chce, aby si o něm lidé zapamatovali něco konkrétního, např. to, že pomohl mnoho lidem, měl by jednoduše založit organizaci na pomoc lidem nebo pro takovou organizaci jednoduše pracovat. Důležité je, aby člověk i navzdory omezeným prostředkům a časovým možnostem začal dělat něco, co ho baví. Vzhledem k tomu bych vám rád doporučil tuto knihu "Čeho před smrtí nejvíc litujeme" od Bronnie Ware.

    4. Předpokladem je, že už víme, co děláme rádi a už se na to zaměřujeme. Dřív, než jsme si toho vědomí, bychom něco takového neměli dělat. Je třeba si jednoduše promyslet, kdo je naší cílovou skupinou. Kdo nás potřebuje a jaké problémy mají tito klienti, při jejichž řešení jim můžeme pomoci? Nezáleží na tom, jaké máte povolání. Za tímto účelem bychom měli ještě intenzivně pracovat na marketingu. Doporučuji například vide na YouTube, webové stránky, různé aplikace atd. Na tyto platformy byste měli umisťovat informace a mělo by to být místo, kde naše cílová skupina najde odpovědi na svoje otázky. Když například narazíte na nějakou knihu nebo webovou stránku nebo byste chtěli najít odpověď na otázku, co můžete udělat pro to, abyste získali nazpět svého partnera, našli si nového partnera nebo udělali něco pro svůj vztah, rozhodovali jste se vlastně přesně tímto způsobem a na základě toho teď také čtete tuto stránku. Je třeba při tom trochu přemýšlet a udělat si průzkum nebo se potenciálních klientů zeptat, co potřebují, co je zajímá, jaké mají problémy a jak jim můžete pomoci a potom jednoduše na tyto věci vyčerpávajícím způsobem odpovídat.

Přitom je ale velmi důležité, abyste to celé udělali opravdu profesionálně. Znám mnoho lidí, kteří si vytvořili nějakou dost špatnou, svépomocí udělanou webovou stránku nebo přidali nějaké špatné video na YouTube a nakonec jim to nepřineslo žádný zisk. Když už člověk vstupuje do veřejného prostoru, a je jedno, jestli jde o textovou webovou stránku, aplikaci nebo cokoliv jiného, musí to vždy vypadat profesionálně. Z toho vyplývá, že bychom se němli bát investovat peníze do vlastního marketingu, loga, webové stránky, protože se vám to skutečně mnohonásobně vrátí nazpět. Když lidé dostanou smysluplné odpovědi na svoje otázky a budou vědět, že nejen získali hodně informací, ale tyto informace pocházejí od profesionálního zdroje, potom vás budou i rádi kontaktovat. K tomu vede mnoho "jednoduchých kroků," které nám v konečném důsledku přinesou víc peněz. K otmu se potom přidruží i další kroky k tomu, aby byl člověk úspěšný i v partnerském životě. Dalším tématem by bylo později i zdraví, protože když člověk není zdravý, bude to asi potom těžké i s penězmi a samozřejmě se vztahem.

Osobni skušenost

Jak vydělávat peníze a dělat to, co nás baví

Mnoho lidí se na nás obrací s dotazy ohledně jejich práce. Častokrát nevědí, jakou práci by měli dělat, jakým směrem by se měla dále ubírat. Rada bych vám tu popsala i mou osobní zkušenost. Přestože jsem studovala právo a mohla jsem během studia pracovat ve svém oboru, v nějaké advokátní kanceláři a podobně, vždy jsem si hledala úplně jinou práci. Například jsem nějaký čas pracovala pro jeden internetový obchod a měla jsem na starosti překládání popisů a přidávání obrázků při různé produkty na jejich webové stránce. “Zhodou okolností“ dělám nyní kromě magické práce společně s Pavlem i webdizajn pro naše webové stránky a také překládám naše články z němčiny do češtiny. Kromě toho jsem se v té době už zabývala i ezoterikou a vykladaním karet do té míry, že jsem přemýšlela nad tím, jak bych se mohla v této oblasti dále rozvíjet a učit. Jak bych mohla trénovat sama sebe, na kom bych si mohla cvičit vykládání karet a zároveň tímto způsobem pomáhat jiným.

Vytvořila jsem si úplně sama maličkou web na jednom bezplatném serveru a nabídla jsem lidem věštění zdarma přes e-mail. Co je zdarma, o to je zájem. Každý den mi přicházelo několik e-mailů, na které jsem ve svém volném čase odpověděla. Tehdy jsem ještě ani neuvažovala nad tím, že bych si tak mohla i vydělávat. Přesto mi od některých lidí, kterým jsem takto přes e-mail poslala věštbu, přišli návrhy, že by mi rádi za mou věštbu a čas zaplatili, protože jsou s výkladem spokojeni. Sama jsem v té době přemýšlela i nad tím, jak bych si mohla vedle škole něco vydělat a jakou brigádu bych si měla pohlídat, protože moje finanční situace nebyla zrovna nejlepší.

Jak vydělávat pěníze

Foto © sstresnakova I pmalenky

Právě v té době objevila mou webovou stránku jedna televize poskytující esoterické služby a nabídli mi spolupráci. Na jejich e-mail jsem okamžitě zareagovala a dohodla jsem si s nimi termín na telefonický rozhovor. Rozhovor byl velmi pozitivní a dohodli jsme si další termín, kde mě měli z věštění "přezkoušet" . Za běžných okolností bych se toho trošku bála, ale v tomto případě bylo mé nadšení tak velké, že jsem si strach vůbec neuvedomala a nevěděla jsem se dočkat. Zkušebním věštěním jsem prošla a pak už měli události rychlý spád. Absolvovala jsem krátké školení, dostala jsem své Audiotextové číslo a mohla jsem začít pracovat.

Dostala jsem i jednu lukrativní nabídku pracovat během studia v jedné z nejprestižnějších advokátních kanceláří v Bratislavě. Kdokoliv jiný by neváhal ani vteřinu a udělal by všechno proto, aby tuto práci získal. Můj postoj byl ale opačný. Tato práce mě vůbec nezajímala a nebavila by mě. Bylo to krátce poté jak jsem začala pracovat na Audiotextové čísle. Rozum mi říkal jedno, ale srdce druhé. Uvědomovala jsem si, že je to příležitost, která se neodmítá, ale můj vnitřní pocit jít jinou cestou, byl silnější. Už tehdy jsem se do jisté míry zabývala otázkami: "Co chci od života? Jaké jsou mé cíle? Co bych chtěla dosáhnout? Opravdu toužím po kariéře úspěšné právničky? " Uvědomila jsem si, že postupně přijímám skutečnost, že se nechci stát právničkou !!! Navzdory všemu času a úsilí, které jsem do toho vložila. Začínalo mě bavit něco jiného a vycházelo to z mého SRDCE . Takže na jedné straně byla práce v advokátní kanceláři, kde bych si jako studentka mohla lépe přivydělat, na druhé straně bylo věštění pro televizi, kde jsem vydělala několik centů z každé vyveštenej minuty. Vybrala jsem si věštění a nikdy jsem své rozhodnutí nikdy nelitovala.

A to přesto, že jsem peníze potřebovala. Studovala jsem ze sociálního stipendia a později jsem si vybavila studentskou půjčku, kterou dodnes splácím. Když jsem přijala tuto skutečnost, vychutnávala jsem si pocit vnitřního míru, a takové to úžasné osvobození od očekávání. Cítila jsem se svobodná a byla jsem nadšená z toho, čemu jsem se chtěla věnovat. I když to nebylo ze začátku vůbec jednoduché. Nadále jsem studovala na Právnické fakultě, kterou jsem také úspěšně dostudovala, ale po profesionální stránce jsem se už ubírala jiným směrem. Peníze, které jsem si vydělala, i když jich nebylo mnoho, jsem se snažila kromě školy investovat i do mého dalšího vzdělávání v oblasti ezoteriky. Když jsem si něco našetřila, tak jsem si z toho koupila duchovní knížky, karty, absolvovala jsem různé přednášky a kurzy o věštění, andělech a podobně. O tom jak se vyvíjela moje magická cesta a jak jsem našla své učitele (Pavol Malenký a Marion Daghan-Malenky) si můžete přečíst něco blíže v tomto článku: Monika Slivová.

Účelem života je život naplněn smyslem.
George Bernard Shaw

Takže to, co doporučujeme našim klientům a také vám je to, že je důležité, abyste našli něco, za čím si stojíte. To znamená, že to souvisí is tím, najít nějaký hlubší smysl života. Ujasnit si, kdo jste a co vlastně chcete v životě dosáhnout, proč jste tady a proč chcete určité věci. Stále se ptejte sami sebe: "Proč? Proč? Proč? " Protože pokud vám tyto věci nebudou jasné, tak nemáte šanci být ani úspěšný! Nejdříve si musíte uvědomit, co je vaším snem a za tímto snem pak potřebujete i jít. Pokud to budete vědět a půjdete si za tímto snem, tak automaticky budete vydělávat i spoustu peněz a budete úspěšný. V jaké oblasti si tedy tu práci máte hledat je spíše otázka na vás samotných. Skutečně dobrou otázkou je spíše: "Co vás vlastně v životě baví a naplňuje? Co byste chtěli dělat? Přičemž si přestáváte uvědomovat čas v pozitivním smyslu slova? " Odpovědi na tyto otázky hledejte ve svém nitru. Při jejich hledání vám pomohou zejména meditace a čtení různé duchovní literatury.

Doporučujeme vám meditovat i nad těmito dvěma meditačními principy , které jsou popsány výše (1. princip - Představte si v meditaci, že máte na účtu 300 milionů EUR, 2. princip - Meditace nad smrtí). To jsou dva způsoby jak se můžete dostat k tomu, co vlastně chcete. Jakmile budete mít jasný směr, tak si najdete i dobrou práci. Popřemýšlejte tedy nejdříve nad tím, co by vás bavilo, co byste chtěli dělat a pak se nebojte si za tím i jít. Nedejte se nikým a ničím odradit!
Protože pokud budete dělat to, co vás baví, tak penízky vždy přijdou a budete spokojeni. Důležité je jen dělat to, co děláte s láskou a dávat do toho i srdce. Proto pokud máte takovou práci, tak úspěch je vždy zaručen! I když to samozřejmě nebude hned, z jednoho dne na druhý, ale postupnými kroky se dopracujete tam, kam chcete. Musíte jen to, co děláte, dělat se srdcem.

Buď ve středu své bytosti, neboť čím více se od něj vychyluje, tím méně se naučíš. Hledej ve svém srdci - a to tak, že prostě si.
Lao-c'

Když už najdete to, co byste chtěli dělat, tak potřebujete udělat druhý krok . A to zamyslet se nad otázkou: "Co chtějí moji potencionální klienti?" V tomto druhém kroku je třeba najít nějaký průnik mezi tím, co chcete vy a co chtějí klienti. Například my bychom raději dělali pouze meditační semináře a duchovní rozvoj, ale o to není zájem. Naši klienti chtějí získat peníze, rozjet podnikání, získat zpět svého partnera, zbavit se prokletí a podobně. To znamená, že jsme museli najít něco, co víme a chceme dělat, ale museli jsme najít průnik i mezi tím, co chtějí klienti. Tento průnik musíte pak také najít a pak už se dá vymyslet i strategie, jak na to.

Ale toto jsou dva podstatné kroky, které nelze přeskočit. Pokud se budete řídit těmito radami a v blízké budoucnosti na nic nepřijdete, tak v tom případě vám doporučujeme začít se učit nějaký cizí jazyk. Protože to znamená, že vám chybí nějaká informace, která je nutná k tomu, abyste se správně rozhodli. Investujte peníze a čas do učení se cizího jazyka. Jakého, to už závisí na vás a je to úplně jedno. Určitě se vám to ale vyplatí! Tento jiný jazyk vám poskytne nový náhled na život, na sebe a pomůže vám správně se rozhodnout.

ZDE doporučujeme tyto knihy:

1. Slonem proti zdi: Jak dát svému podvědomí úspěšný směr; Alexander Hartmann (německý originál: Mit dem Elefant durch die Wand: Wie wir unser Unterbewusstsein auf Erfolgskurs bringen)
2. Peníze a zákon přitažlivosti - hojnost a zdraví a štěstí; Esther a Jerry Hicks
3. Můžete dělat, co chcete: Umění autohypnózy; Jan Becker (německý originál: Du kannst schaffen, was du willst: Die Kunst der Selbsthypnose)
4. Síla srdce, od Baptist de Pape
5. Čtyřhodinový pracovní týden, od Timothyho Ferriss
6. Kavárna na okraji světa: Příběh o smyslu života, od Johna střelecká (nem. originál: Das Café am Rande der Welt: Eine Erzählung über den Sinn des Lebens)

Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a ochranu

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?

Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.

magie lasky klic