Astrálne cestovanie

Astrálne cestovanie Ako sa naučiť astrálne cestovať ☞ Tipy & Triky ✔

Astrální cestování

Co je to astrální cestování?

Astrální cesta je pro mága důležitý postup pro získání informací o určitých událostech a dějích s nimi spojenými.

Aby bylo jasné, každý člověk astrální cestuje během spánku. Mág však potřebuje pro svou činnost astrální cestovat při plném vědomí. Zasvěcený mág má přístup až k osmým astrálním rovinám.

Pro vysvětlení pojmu "astrální rovina": Je to určitá frekvence vibrace, vyšší nebo nižší, jakou vibruje náš svět, ve kterém se nacházíme. Je vědecky dokázáno, že kočky nebo psi mohou slyšet jiné tóny, vyšší nebo nižší, které člověk nemůže slyšet. Stejně existují různé jiné světy, ve svých vibračních frekvencích.

Jak trénovat astrální cestování, a co to vlastně je?


Lidé, kteří se chtějí naučit a dělat astrální cestování, se na začátku setkávají s velkou překážkou. Je to STRACH, že by mohli přijít o svou mysl. To je absolutní nesmysl! O mysl nepřijdeme, ale ji přelstíme.

Připomeňme si meditaci, proč bychom měli meditovat? Přece z jednoduchého důvodu - abychom svou mysl uklidnili. Šli při ní stále hlouběji, a našli klid a uvolnění. Nejprve je třeba dosáhnout stavu bez myšlenek. Takže meditujeme, pokud bezmyšlenkovitý stav nenastane. Teprve tím nastane v člověku jistá změna, čímž se dokáže úplně jinak, a mnohem hlouběji soustředit. Zpočátku není nutné dosahovat stav bez myšlenek na dlouhou dobu (mnohdy doporučených 20 nebo i více minut). Opravdu stačí jen pár minut. Teprve když získáme praxe v meditaci, má význam a smysl začít s astrálním cestováním. Při něm zaujmeme pro nás pohodlnou pozici. Důležité je, abychom měli stabilitu a nepadaly doprava nebo doleva.

Astrální cestování

Foto © Slávka Strešňáková I Pavol Malenký I Daghan-Malenky GmbH

Nejvhodnější je ležet na zádech, nebo zaujmout sed v lotosové pozici. Potom vcházíme celou svou pozorností dovnitř a soustředíme se na svou energii v těle. Veškerou energii, s kterou dokážeme zacházet, zaměříme na jedno místo v těle - nazývané solar plexus. Pokud se podaří zaměřit celou svou energii do tohoto bodu, pak je možné si představit, že se celou svou koncentrací vymrštíte nahoru, nebo tam samovolně vystoupit.

Astrální cestování

Bílá magie

Je třeba zapojit nejen celou představivost a koncentraci, ale i dýchání. To znamená, že je důležité naučit se plný jogový dech. Ten je souhrou břišního, hrudního a podklíčoveho dýchání.

1. Břišní dýchání – ním začíná plný jógový dech. Nádechem do břicha.
2. Hrudní dýchání – ním se v plném jógových dechu pokračuje. Nádechem do žeber.
3. Podklíčové dýchání – ním se ukončuje plný jógový dech. Nádechem pod klíční kosti.

Postupně se naučíme se dýchat všemi třemi způsoby. Pak je spojíme do jednoho. Když jsme se to naučili a ovládáme plný jógový dech, můžeme postupovat následovně:

- Pokud děláme astrální cestování dopoledne, dáváme důraz na hlouběji výdechy a současně provádíme cvičení koncentrace - soustředění.
- Pokud děláme astrální cestování odpoledne, dáváme důraz na hlouběji nádechy. A samozřejmě provádíme cvičení koncentrace.

Je zde důležitá skutečnost:

Pokud je dech nepravidelný, bývá duch neklidný. Pokud dýcháme klidně, je kildný i duch.

Přirozeně hodně závisí také na tom, jak se ve skutečnosti cítíme. Pokud máme pocit, že jsme příliš naplněni energií a cítíme potřebu něco dělat, musíme více uklidnit naši mysl a současně se soustředit na uklidňující dýchání. Takže když je mág zcela naplněn energií a cítí se velmi dobře, soustředí se více na výdech. Pokud se po energetické stránce až tak dobře necítí a není zcela naplněn energií, více se soustředí na nádech.

Plné jógové dýchání je pro člověka velmi přirozené a zdravé. Ale paradoxně se v dnešní době málo používá. Zde je malá navigace, jak na to.

Nácvik plného jógového dechu: Nejlépe se provádí vleže na zádech v absolutně uvolněné pozici. Nadechněte se nosem hluboko do břicha. Následně vtáhněte vzduch vzhůru do hrudníku až pod klíční kost. Pak pomalu vydechněte nosem. Udělejte to tak, aby nejprve kleslo břicho a až potom hrudník. Vlastně nejdůležitější je výdech. Ne nádech. (!)

Čím více vzduchu vydechneme, tím více dokážeme vdechnout čerstvého vzduchu. Takže pravidelně vydechujte a zhlboka se pomalu nadechujte.

Výdechy a nádechy musí být dostatečně silné, aby došlo k tzv. hyperventilaci. TTo znamená, že záměrně nabíráme do plic více vzduchu, než ve skutečnosti potřebujeme. A zůstáváme přitom úplně klidní. To způsobí, že náš duch je pak připraven opustit tělo. A když to ještě spojíme se silnou koncentrací, zažijeme to, že dokážeme opustit své tělo.

Astrální cestování: Jak na to?

Foto © Pavol Malenký I Marion Daghan-Malenky I Daghan-Malenky GmbH

Nácvik astrální cesty

Doporučení: Rozdělení astrální cesty do několika částí:

1. Plný jogový dych – je popsán v předešlých řádcích. Je třeba, dýchat všemi třemi složkami, břišním, hrudním a i podklíčovým dechem.

2. Dechová cvičení – můžeme je cvičit i na začátku meditace. To znamená, že s nimi začínáme na začátku meditace. Předtím, než zajdeme do opravdu hluboké meditace, praktikujeme zesílené nádechy nebo výdechy podle toho, jak se cítíme. To způsobí hyperventilaci, na kterou si naše tělo zvyká, dokud meditujeme. Tak dosáhneme stav, ve kterém dokážeme slyšet, cítit nebo vidět věci - jevy, které při normálním bdělém vědomí slyšet, cítit nebo vidět nedokážeme.

Při první astrální cestě se vždy s někým setkáme. To znamená, že nás přijme a přivítá DUCH, který nám při naší astrální cestě bude pomáhat. Předpokladem a oprávněním na vstup do astrální úrovně bytí je správný a dostatečný duchovní rozvoj. To znamená, že nejdříve musím být pánem sama sebe, mít pod kontrolou svůj vlastní život a mít ty nejlepší úmysly. Když tyto předpoklady mám a splňuji, pak jsem oprávněn vkročit do astrální roviny bytí, a zmíněný DUCH se mnou bude komunikovat.

Pokud ještě nejsme oprávněni vstoupit do astrální roviny bytí, bude se tento duch pokoušet s námi bojovat. Tehdy nám nezbývá, než ukázat sílu a duchovní cestou přes myšlenkové boje s tímto duchem bojovat. Jedině vítězství nad tímto duchem nás pustí dál.

3. Cvičení na koncentraci – jsou také popsány v předešlém textu. Celou svou koncentrací a nasbíranou energií vcházíme do našeho těla. To znamená, že veškerou energii soustředěně vkládáme do přesného bodu v našem těle. S touto nasbíraných energií a kmitáním vyjdeme mimo svého těla tak, že se na sebe můžeme dívat shora. Místo soustředění na úrovni těla volíme podle toho, na jakou astrální rovinu se právě chceme dostat. Nebo podle toho, se kterou bytostí chceme navázat kontakt. Takže se nemusíme koncentrovat jen a jen na solar plexus, ale dá se soustředit i na jiné čakry v těle. Na začátku astrálního cestování třeba však jít postupně. Nejprve rozvíjením se přes nasbíranou energii a soustřeďováním na určité body v našem těle. Děláme tak zlehka a nenásilně, dokud ho na konec jednou dokážeme opustit.

Upozornění: Každá myšlenka je nástroj a současně energie. DUCH se stará o to, aby se lidé, kteří ještě nejsou dobře připraveni, vystrašili a drželi se dál od pokusů astrální cestovat. Totéž platí i pro lidi, kteří jsou černí mágové.

Černý mág je člověk, který zaprodal svou duši, čímž získal na krátkou dobu určité požadované schopnosti. Ale po své smrti, musí duše černého mága sloužit duchovi, kterému se zaprodal. A ještě jedna velmi důležitá informace, kterou bychom neměli podceňovat: Černý mág se nikdy nemůže a nesmí znovu inkarnovat.

Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a ochranu

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?

Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.

magie lasky klic